2020 Yılındaki Boğayı Tahmin Eden ABD’li İsim Yeniden Bitcoin Hakkında Konuştu!

0
10

ABD ile ilgili gizli bilgileri yayınlayan hacker Edward Snowden, Twitter’da 2020 Mart’ından bu yana yaşanan Bitcoin düşüşünden sonra nihayet satın almak için sabırsızlandığını söyledi.

Bu, Bitcoin ve kripto para birimlerinin fiyatında bir bütün olarak büyük bir düşüşe neden olan Sam Bankman-Fried’in FTX ve Alameda Research’ünün çöküşünden sonra geldi. FTX’in iflas etmesinin ardından kripto para piyasasında genel bir düşüş izlendi.

Snowden ayrıca FTX imparatorluğu çöktüğünde “Merkezi borsalar bir hataydı” şeklinde bir tweet atarak merkezi borsalara karşı olduğunu gösterdi.

Snowden son tweetinde, “Önümüzde hala çok fazla sorun var, ancak bir süredir ilk kez tekrar giriş yapmak için heyecan duymaya başlıyorum” dedi.

Snowden bundan önce en son 2020 yılının Mart ayında BTC 6900 dolardan işlem görürken Bitcoin’e giriş yapmakla ilgili bir tweet atmıştı. O zamanlar BTC hakkında şunları söylemişti:

“Uzun zamandır ilk kez Bitcoin satın almak istedim. Bu düşüş küçük bir sebep için çok fazla panik yaşattı.”

O zamandan bu yana Bitcoin’in fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 68.983 dolara kadar yükseldikten sonra bu yazının yazıldığı sırada 16.480 dolara kadar düşmüştü.

Snowden son tweet’inde sözlerine şöyle devam etti:

“Çoğu insan “bu bir yatırım tavsiyesi değil” dediğinde yalan söylüyor, ama bu aslında bir yatırım tavsiyesi değil çünkü sıfır finansal eğitimim var ve ne yaptığım hakkında hiçbir fikrim yok.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz