Ana Sayfa Kripto Para Ve Blockchain Haberleri 2024’te Potansiyel 10 Kat Büyüme Gösterebilecek Kripto Paralar Nelerdir?

2024’te Potansiyel 10 Kat Büyüme Gösterebilecek Kripto Paralar Nelerdir?

0
2024’te Potansiyel 10 Kat Büyüme Gösterebilecek Kripto Paralar Nelerdir?

2024 yılına hızlı bir giriş yapan kripto paraların, bu yıl 10 katı kazanabilecek coinlerin hangileri olduğu merak konusu oldu.

2023 yılı finans piyasaları için oldukça heyecanlı bir yıl oldu. Küresel enflasyonun geleneksel piyasalar ve ekonomiler üzerinde sert etkileri devam ederken, koronavirüs salgınının etkileri de devam etti.

Kripto para piyasası da 2023 yılını oldukça hareketli bir şekilde geçirdi. Geçtiğimiz yılın önemli olayları arasında spot Bitcoin ETF başvuruları ve kripto para borsalarına açılan davalar yer aldı.

Binance ve Coinbase gibi borsaların düzenleyici baskısıyla karşı karşıya kalması, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) etkili aktörlerden biri olarak ortaya çıkmasıyla beraber, lider kripto para Bitcoin’in soruşturmaların etkisiyle düşüş gösterdiği biliniyor. Yıla 16.541 dolar seviyesinde başlayan Bitcoin, yıl sonuna doğru 43.700 dolara yükseldi.

Kripto analistler 2024 yılı için umutlu ve bekledikleri haberleri ardı ardına almaya başladı. Yılın hızlı başlangıcıyla beraber spot Bitcoin ETF başvurularının onaylanması, kripto dünyasında büyük heyecan yarattı. Lider kripto Bitcoin de bu haberlere olumlu tepki gösterdi.

2024 yılında meme coinler ve sürdürülebilirlik odaklı projeler yatırımcıların en çok ilgisini çeken projeler arasında yerini aldı. Popüler meme coinlerin güçlü yönlerini alan Meme Kombat, taşımacılıkta yeşil devrim yapmayı planlayan eTukTuk ve tüm meme coinleri geride bırakmaya odaklanan Smog, 2024 yılında 10 katı kazanma potansiyeline sahip coinler olarak öne çıkıyor.

Yapay zeka destekli Meme Kombat, 9 milyon dolara ulaşarak staking, oyna-kazan, aktif bahis ve pasif yatırım gibi farklı gelir modellerini bir araya getirdi. Meme Kombat Arena’da yapılan ön satış etkinliği ile erken yatırımcılar, projenin merkezinde yer alan Meme Kombat Arena’da çeşitli ödüller kazanabiliyor.

Çevre dostu eTukTuk, 1 milyon doları aşarak sürdürülebilir ulaşımı teşvik ederken katılımcılara gelir kazanma imkanı sunuyor. Projenin ön satışı aşamalı olarak ilerlerken, katılımcılar staking mekanizması ile pasif gelir elde etme imkanına sahip oluyor.

Kripto para dünyasında öne çıkan Smog Token, Solana blok zinciri tabanlı olarak listelendiği Jupiter DEX’inde yüzde 1300’dan fazla yükselerek dikkat çekiyor. Projenin odak noktasında Smog token sahiplerinin bulunduğu ve güçlü bir topluluğa sahip olmayı hedeflediği biliniyor. Airdrop etkinliği yanı sıra staking ve ETH köprüsü ile dikkat çeken SMOG, yatırımcıların ilgisini çekmeyi başarıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz