Ana Sayfa Kripto Para Ve Blockchain Haberleri Balina Binance’e 6 Milyon Dolarlık Shiba Inu Aktardı: Meme Coin Çılgınlığı Devam Ediyor!

Balina Binance’e 6 Milyon Dolarlık Shiba Inu Aktardı: Meme Coin Çılgınlığı Devam Ediyor!

0
Balina Binance’e 6 Milyon Dolarlık Shiba Inu Aktardı: Meme Coin Çılgınlığı Devam Ediyor!

Kripto para piyasasında dikkat çeken bir olay yaşandı. Bir balina, Shiba Inu (SHIB) adlı kripto parayı taşıyarak Binance borsasına 5,76 milyon dolarlık bir transfer gerçekleştirdi.

On-chain analiz hesabı Lookonchain, 2 Mart tarihinde yaptığı paylaşımda bu olayı duyurdu. Balinanın 5 farklı cüzdan aracılığıyla Binance’e toplamda 6,76 milyon dolar değerinde 365 milyar SHIB gönderdiği belirtildi.

Aynı balina, daha önce 17 Kasım 2023 ile 27 Aralık 2023 tarihleri arasında Binance’den 3,24 milyon dolar değerinde 365 milyar SHIB çekmişti. Eğer balina elindeki tüm Shiba Inu’ları satarsa net karı yaklaşık 2,5 milyon dolar olacaktır.

Bu olayın yaşandığı dönemde kripto para piyasasında genel anlamda hareketlilik yaşanıyor. Bitcoin ve Ethereum’un ardından meme coinler de yükselişe geçti. CoinGecko verilerine göre SHIB, son 24 saat içinde %65,7 değer kazanarak 0,00002148 dolardan alıcı bulmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz