Ana Sayfa Kripto Para Ve Blockchain Haberleri Binance Destekli Borsa, Yükselişin Ortasında İlk Meme Coin Projesini Duyurdu!

Binance Destekli Borsa, Yükselişin Ortasında İlk Meme Coin Projesini Duyurdu!

0
Binance Destekli Borsa, Yükselişin Ortasında İlk Meme Coin Projesini Duyurdu!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance destekli DEX BakerySwap, Launchpad’indeki ilk meme coin’i olan IQ50’yi duyurdu. BakerySwap, BAKE tokeni ile merkeziyetsiz bir borsa olarak 5 Mart’ta IQ50 projelerini duyurdu. IQ50 bir meme coin olup eğlence amaçlı çıkarılmıştır ve hiçbir faydası ve ekibi bulunmamaktadır. Toplam arzı 505 milyar olan IQ50’nin %80’i launchpool aracılığıyla yatırımcılara dağıtılacak ve geri kalanı likidite için ayrılacaktır. Başlangıç tarihi ise TSİ 5 Mart saat 14.00 olarak belirlendi ve IQ50 tokenları kullanıcıların 1CAT puanlarına göre airdrop olarak dağıtılacaktır.

BakerySwap daha önce 1CAT’i ilk Launchpad projesi olarak duyurmuş ve yatırımcıların diğer projelerde kullanmasını sağlamıştı. Bundan sonraki projelerde de Bitcoin tabanlı 1CAT etkili olmuştur. CoinGecko verilerine göre BAKE, duyuru ile birlikte %5,5 artarak 0,477 dolara yükselmiştir. Ancak benzer bir duyuru nedeniyle düşüş yaşanmış ve şu anda 0,451 dolardan işlem görmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz