Bitcoin 100 Bin Doları Görebilir mi? En Çok Yükselme Potansiyeline Sahip Coinler Nelerdir?

0
1

Türev piyasalarındaki yatırımcılar, lider kripto para birimi Bitcoin’in bu yıl içerisinde 100 bin dolara çıkmasını bekliyor. Deribit gibi büyük türev borsalarındaki veriler, BTC’nin 100 bin dolar seviyesine doğru ilerlediğini gösteriyor.

ABD Merkez Bankası (FED) Başkanı Jerome Powell’ın faiz artışı konusundaki açıklamaları ve ABD tarım dışı istihdam verileri, Bitcoin’in hızla toparlanmasına yardımcı oldu.

QCP Capital analistlerine göre, son toparlanma ve volatilite göstergeleri BTC’nin 75 bin ile 100 bin dolar aralığındaki beklentileri yeniden canlandırdı.

Swissblock Insights analistleri, FED Başkanı’nın politikalarının dolar üzerindeki etkisini inceleyerek BTC için olumlu bir ortam yaratabileceğini belirtiyor.

Sealana token ve 6 zincirli Dogeverse gibi yeni projeler, yatırımcılar arasında büyük ilgi görüyor.

Sealana token ön satışı yapılan bağış yöntemiyle hızla fon toplamaya devam ediyor ve yatırımcılar arasında popüler hale geliyor.

Dogeverse token, farklı zincirler arasında köprüler kurarak kripto komünitelerini bir araya getirme hedefine yönelik ilerliyor ve yatırımcıların beklentilerini karşılıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz