İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsalarından bir tanesi olan KuCoin, bugün itibariyle yeni altcoin listelemesi gerçekleştirdi. Meme coin furyasını hızlandıran popüler borsa, kripto para yatırımcılarının da dikkatini üzerine çekti.

Dünyanın en zengin iş insanlarından bir tanesi olan Tesla kurucusu Elon Musk, geçtiğimiz dönemlerde Milady Meme Coin‘i (LADYS) shillemişti. Twitter üzerinden paylaşım yapan Musk, LADYS isimli meme coin’in uçuşa geçmesini sağlamıştı.

Bugün itibariyle başarılı borsa KuCoin LADYS isimli altcoin’i listeleyeceğini duyurdu. KuCoin son paylaştığı duyuru metninde şu sözlere yer verdi:

“KuCoin, ticaret platformumuza gelen bir başka harika projeyi duyurmaktan son derece gurur duyuyor. Milady Meme Coin (LADYS), KuCoin Spot Market’te satışa sunulacak. Desteklenen işlem çifti LADYS/USDT’dir.”

“DEPOZİTO: ŞİMDİ AÇIK (AĞ: ERC-20)”

“TİCARET: 22 MAYIS 2023 13:00 (TSİ)”

KuCoin, “Milady Meme Coin (LADYS) nedir?” başlığı altında şu bilgileri paylaştı:

“LADYS, Milady NFT koleksiyonunun kendi kendini organize eden bir meme madeni parasıdır. LADYS, tamamen şaka tokeni olarak optimize edilmiş bir simgedir.”

KuCoin’in bu listeleme adımı sonrasında LADYS isimli meme coin herhangi bir yükseliş yaşamadı. Durmadan satıcı baskısı ile karşı karşıya kalan LADYS, günlerdir düşüş yaşamaya devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz