Burger King ve RobinHood Anlaştı: BTC – ETH ve DOGE Dağıtacaklar!

0
8

Dünyanın en büyük fast food restoran zincirlerinden bir tanesi olan Burger King yeni bir proje için kolları sıvamış durumda. Burger King kullanıcılarına ödül olarak kripto varlık dağıtacak.

Ünlü Bitcoin ve kripto para haber sitesi olan CoinDesk’in paylaştığı habere göre, Burger King restoranlarından 5 dolar ve üzeri harcama yapan müşterilerini Burger King’s Royal Perks programına dahil edecek.

Burger King’s Royal Perks sadakat programı ile kullanıcılarına 20 Bitcoin(BTC), 200 Ethereum(ETH) ve 2 milyon Doge Coin (DOGE) dağıtması planlanıyor. Çekiliş usulü şeklinde dağıtılması planlanan kripto varlıkların dağıtılmaya başlanacağı ilk gün 1 Kasım 2021 tarihi olarak belirlendi. 3 hafta boyunca devam edeceği açıklanan ödül programının kullanıcıları Burger King’ten harcama yapmaya itiyor.

İnternet sitesi ve mobil uygulama üzerinden komisyonsuz hisse senedi alım-satımı yapmayı sağlayan fintech şirketi olan Robinhood, Burger King’in Royal Perks sadakat programına sponsor oldu.

Bu sponsorlukla birlikte 2021 yılının üçüncü çeyreğinde alım satım işlem hacmi olarak yüzde 78 gerileme kaydeden şirketin tekrardan göz önüne gelmesi sağlanacak. Burger King müşterilerinin ödül programından yararlanabilmesi için tek gerekli olan şey RobinHood hesaplarının olması olduğu açıklandı.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz