Ana Sayfa Altkoin Haberleri Google ile iş ortaklığı yapan altcoin’in fiyatı aniden yükseldi!

Google ile iş ortaklığı yapan altcoin’in fiyatı aniden yükseldi!

0
Google ile iş ortaklığı yapan altcoin’in fiyatı aniden yükseldi!

Aptos Labs, Google Cloud ile işbirliği yaparak daha iyi Web3 oyun deneyimleri sunmayı hedefliyor. Bu ortaklık yatırımcıları heyecanlandırırken, Aptos Labs 15 Mart Cuma günü yaptığı açıklamada Web3 oyun geliştirmelerini güçlendirmek için Google Cloud ile birlikte çalıştığını duyurdu.

Aptos Labs, Google Cloud ortaklığı sayesinde oyunculara daha gelişmiş özellikler sunmayı amaçlıyor. Aptos GameStack platformu, canlı servis hizmetlerine Web3 yetenekleri kazandırarak daha iyi bir deneyim sunacak. Google Cloud’un altyapı hizmetleri ise Web3 oyun geliştirmelerine veri, analiz, yapay zeka ve makine öğrenimi desteği sağlayacak.

Google’ın stratejik endüstriler oyun direktörü Jack Buser, Web3 teknolojisinin oyunculara sağlayacağı avantajlara değinerek Aptos GameStack’in her türlü oyunun Web3 teknolojisinin gücünden kolayca yararlanmasını sağlayacağını belirtti. Bu ortaklık, Web3 teknolojisinin oyun endüstrisinin ana akımı haline gelmesine katkı sağlayacak.

CoinGecko verilerine göre, haberin etkisiyle kısa sürede %4 yükselen APT, piyasanın zorlu koşullarına rağmen yükselişini sürdüremedi. Bu durum, oyuncuların ve yatırımcıların dikkatini çekti ve sektördeki gelişmeler merak konusu oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz