İki Yükselen Kripto Para Birimi, Yeni Bir Ağ İçin İşbirliği Yapacaklarını Açıkladı!

0
0

Injective (INJ) blockchaini, önemli bir gelişme için Arbitrum (ARB) ile işbirliği yaptı. Arbitrum ağında Layer-3 (L3) blokzinciri başlatmak için çalışmalara başlayan Injective, bu süreçte Arbitrum’un Orbit araç setini kullanacak ve hızlı, düşük ücretli bir ağ oluşturmayı hedefliyor.

Ethereum, Cosmos ve Solana ağlarını birbirine bağlayacak ve cross-chain olarak varlık ve likidite transferini sağlayacak inEVM adlı mekanizma, Arbitrum teknolojisiyle entegre edilerek özelleştirilebilir blokzincirler oluşturulmasına imkan tanıyacak.

Injective Labs’in kurucu ortağı Eric Chen, bu ürünün çeşitli blokzincirleri bir araya getirerek likidite ve varlık aktarımını sağlayarak ekosisteme önemli katkılar sunacağını belirtti. Bu entegrasyon ile Ethereum, Cosmos ve diğer L1’ler arasındaki boşluğu kapatıp birlikte çalışabilirliği destekleyecek.

L3 projesinin ne zaman hayata geçirileceği henüz net olarak belirtilmedi. Bu gelişme, blokzinciri ekosistemine önemli bir adım atılarak farklı ağlar arasında işbirliği ve değer transferine olanak tanıyacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz