Bitcoin yaygınlaşmaya devam ediyor. Lider kripto para birimi ile ilgili bir gönderme de dünyanın en çok izlenen platformlarından biri olan Disney+‘dan geldi. The Falcon and the Winter Soldier dizisinin son bölümündeki bir sahnede ödül olarak Bitcoin verileceğine dair bir mesaj göründü. Bu mesajı fark eden kripto para yatırımcıları ise ekran görüntüsünü sosyal medya araçlarında paylaşarak konuyu gündeme soktu.

Yeni yıla hızlı bir giriş yapan Bitcoin, yakın zamanda tüm zamanlardaki en yüksek seviyesini yakalayarak 60 bin doların üzerine çıkmıştı. Bu süreçte oldukça konuşulan lider kripto para birimi, yaygınlaşmaya ve hayatın her alanında görülmeye devam ediyor. Bitcoin ile ilgili son haber ise oldukça büyük izleyici kitlesi olan bir diziden geldi.

Marvel sinematik evreni son yılların en çok izlenen dizi ve filmlerinin çıkış noktası olarak göze çarpıyor. Bu dev ekosistemin yayın hakları ise dünyanın en büyük yayın platformlarından biri olan Disney+’da bulunuyor. Marvel evrenin en yeni ve popüler dizilerinden biri olan The Falcon and the Winter Soldier’ın son bölümünde ise kripto paralarla ilgili ilginç bir göndermeye yer verildi. Dizinin “Power Broker“ isimli üçüncü bölümünün bir sahnesinde “Selby öldü. Katili için 1.000 Bitcoin ödül.” yazılı bir mesaj gözüktü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz