MicroStrategy, 2023’te Bitcoin Lightning Çözümleri Sunmayı Planlıyor

0
11

Yaptığı Bitcoin (BTC) alımlarıyla adından sıkça söz ettiren şirketlerin başında MicroStrategy geliyor. Kısa süre önce şirket, bu alımlarına bir yenisini daha ekledi. MicroStrategy, 2.501 BTC satın aldığını açıkladı. Son olarak MicroStrategy, 2023 yılında Bitcoin Lightning Network destekli yazılım ve çözüm hizmetlerini piyasaya sürmeyi planlıyor.

MicroStrategy tarafından hamleler gelmeye başladı. Şirket, önce 2.500 adet BTC alımı yaptığını açıkladı. Hemen ardından MicroStrategy yönetim kurulu başkanı Michael Saylor, Bitcoin Lightning Network hakkında konuştu.

MicroStrategy yönetim kurulu başkanı Michael Saylor, baş pazarlama görevlilerinin potansiyel olarak Lightning Network’ü müşterileri teşvik etmek için kullanabileceklerini açıkladı.

Konunun detaylarına inmek gerekirse Bitcoin için bir ödeme protokolü ve ağ yapısı olan Lightning Network, teknoloji şirketlerinin ilgisini hızlı bir şekilde çekmeye başladığını söyleyebiliriz.

Son olarak belirtmek gerekirse Saylor, Lightning Network‘ü müşteri teşviklerinde kullanabileceklerini de belirtti. MicroStrategy bu teknoloji konusunda ekibini güçlendirmek ve daha fazla potansiyeli yakalamak istiyor. Saylor, şirketinin kurumsal pazarlamayı desteklemek amacıyla Lightning çözümlerine odaklandığını belirtti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz