Ana Sayfa Bitcoin Haberleri Robert Kiyosaki: Bu Tarihte Bitcoin (BTC) Dahil Her Şey Çökecek!

Robert Kiyosaki: Bu Tarihte Bitcoin (BTC) Dahil Her Şey Çökecek!

0
Robert Kiyosaki: Bu Tarihte Bitcoin (BTC) Dahil Her Şey Çökecek!

Ünlü yazar ve girişimci Robert Kiyosaki, piyasalardaki mevcut durum hakkında kamuoyuna seslenerek yaklaşan Sevgililer Günü için oldukça karamsar olduğunu dile getiriyor. Normal şartlarda arzı kısıtlı varlıklarda hep yükseliş yönlü tahminler paylaşan Kiyosaki, dikkat çekici bir tweet paylaştı.

Zengin Baba Yoksul Baba isimli kişisel gelişim kitabının yazarı Kiyosaki, Stansberry Research raporuna dayanarak 14 Şubat Salı günü finans piyasalarında gerçek bir katliamın meydana gelmesini beklemekte.

Her ne kadar bu tarz çöküş söylemlerini daha çok uzun vadede düşüş beklentisi olan isimlerden duysak da, Robert Kiyosaki son tahmini ile tüm yatırımcıları şaşırttı.

Popüler yatırımcı resmi Twitter hesabı üzerinden konu ile ilgili şu sözleri aktardı:

“STANSBERRY RESEARCH TARAFINDAN TAHMİN EDİLEN SEVGİLİLER GÜNÜ KATLİAMI BENCE GERÇEK OLACAK. ALTIN, GÜMÜŞ VE BTC FİYATLARI DAHİL HER ŞEY ÇÖKECEK. PANİK YAPMA. İYİ HABERLER GELECEK. SAHTE PARA OLAN DOLAR İLE DAHA FAZLA ALTIN, GÜMÜŞ VE BTC GİBİ GERÇEK PARALARI SATIN ALACAĞIM.”

2 gün sonra devasa bir çöküş yaşanacağını söyleyen Kiyosaki, panik yapmadan daha fazla altıngümüş ve Bitcoin satın alınması gerektiğinin altını çiziyor.

Her ne kadar şuan itibariyle böyle bir çöküşün gerçekleşip gerçekleşmeyeceği bilinmese de, Stansberry Research raporunun gerçeğe dönüşmesi birçok kripto yatırımcısının zor günler geçirmesine neden olabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz