Ana Sayfa Kripto Para Ve Blockchain Haberleri Solana Meme Coin, Binance Listeleme İle Yatırımcısına 67 Bin Dolar Yerine 34 Milyon Dolar Kazandırdı!

Solana Meme Coin, Binance Listeleme İle Yatırımcısına 67 Bin Dolar Yerine 34 Milyon Dolar Kazandırdı!

0
Solana Meme Coin, Binance Listeleme İle Yatırımcısına 67 Bin Dolar Yerine 34 Milyon Dolar Kazandırdı!

Solana tabanlı mevcut memecoin olan BOME, piyasalarda büyük ilgi görmekte ve en büyük hodler’ı tarafından yapılan yatırım milyonlarca dolara ulaşmış durumda.

– Bir kişinin Twitter üzerinde kendi hesabından “cüzdanıma SOL gönderin” diyerek başlattığı memecoin projesi, beklenmedik bir şekilde büyük bir ilgi gördü. Cüzdanına 10 binin üzerinde Solana gönderilen kişi, bu gönderilen SOL’lerin orantılı olarak BOME tokenına dönüştürerek, SOL gönderen kişilere dağıttı.

– Fon toplamak amacıyla paylaşılan cüzdana 420 SOL gönderen sundayfunday.sol adlı yatırımcı, yaptığı 67.200 dolarlık yatırımı, BOME tokeninin popülerleşmesi ve ardından Binance’e listelenmesi ile birlikte 436 katına çıkarmış oldu.

– Token fiyatının %43600 oranında yükselmesine rağmen, yatırımcı henüz elindeki BOME’leri satışa çıkarmamış durumda. Elinde bulunan BOME’lerin değeri 183.860 SOL yani yaklaşık olarak 34,5 milyon dolar seviyesindedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz