2019’un yükselen Bitcoinleri

2019’un yükselen Bitcoinleri hangileri?

2019 yılında Bitcoin değer kaybetmiş olsa da hala popülerliğini koruyor ve geleceğe dair umut var oldukça fazla. Bitcoin ile birlikte ortaya çıkmaya başlayan farklı dijital paralar ise 2019 yılında çok daha iyi bir şekilde geçirmiş durumda. 2019’un yükselen Bitcoinleri ile hangileri ya da hangi Bitcoin’e yatırım yapmak gerektiği konusunda bilgi arıyorsanız devamını okuyabilirsiniz.

2019 yılı itibariyle pek çok farklı gelişim, Bitcoin sektörünün hareketlenmesini sağladı. Öyle ki Nisan 2017’de 25.9 milyar Dolar gibi bir kripto para birimi pazarı oluşurken geldiğimiz noktada bu değer 410 milyar Dolar’a kadar yükselmiş durumda. Kuşkusuz Bitcoin dışında geliştirilen altcoinlerin bu pazardaki etkisi oldukça fazla. Gösterilen bu ilgi ve 2019 yılı itibariyle en çok değer kazanan Bitcoinler ise şöyle;

Ethereum

Çok kısa süre içerisinde gibi yüksek bir değere sahip olarak dikkat çeken Ethereum bu doğrultuda yatırımcıların da yüzünü daima güldürmeyi başarıyor. Bu bakımdan 2019 yılı genelinde yine Bitcoin alanında yatırım yapmak isteyenler için en iyi dijital paralardan bir tanesi Ethereum.

Litecoin

Listenin 2. sırasında yer alan kripto para ise Litecoin. Piyasaya ilk sürüldüğü dönemlerde 4 dolar gibi düşük bir değere sahip olmasına rağmen günümüzde 150 dolara kadar çıkmayı başarmış durumda ve bu bakımdan yatırım için de Litecoin oldukça ideal durumda.

NEO

Yükseliş ile dikkat çeken bir diğer kripto para olan Neo, özellikle teknolojik alt yapısı ile dikkat çekiyor. Saniyede yaklaşık 10 bin işlem yapılmasını destekleyen bu kripto para, üstelik birden fazla dilde programlamayı da kabul ediyor. Bu bakımdan özellikle gelecek yıllarda bu kripto paranın çok daha yüksek değerlere ulaşması bekleniyor.

2019 yılında değer kazanan en iyi 3 kripto para birimi bu şekilde olurken diğer alternatifler de mevcut. Bu bakımdan bu alanda yer almak isteyen ve yatırımları ile kazanç sağlamayı hedefleyen kişiler bu üç tane kripto paranın dışında; Cardano (ADA), EOS, DASH, BitDegree (BDG) gibi seçenekleri değerlendirebilir.

Kripto paraların güven yaratması ve çok farklı alanlarda kullanılmaya başlaması kuşkusuz 2019 yılı itibari ile pek çok farklı kripto paranın da piyasaya sürülmesini sağlayacak. Güven veren ve kısa süre içerisinde yükseliş yaşayarak yatırımcısını güldürecek olan bu kripto paraları da yine tercih edebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz