2021 altkoinler

2021 Altkoinler

2021 yılının altkoinler açısından nasıl gerçekleşeceğine dair uzmanlarımızın ve analistlerimizin yaptığı çalışmalara göre,  sitemizde analistlerimizin değerlendirmeler ışığında 2021 altcoin tahminleri ile ilgili görüşlerini paylaşmaya devam ediyoruz. 2021 yılında boğa  olarak  adlandırılan  bitcoin in düşüşe devam edip sonra tekrar  yükseleceğine dikkat çeken analistlerimiz  bitcoin ile  birlikte güçlü altcoinlerinde yükselişe  geçeceğini belirtirken özellikle Etherum’un yükselişe geçeceğine dikkat çekiyorlar.

 Ethereum 2021 Tahminleri

Sitemiz analistlerinin yaptıkları çalışma ve değerlendirmeler sonucunda güçlü ve lider bir alt coin olan Ethereum ‘un orta ve uzun vade de Bitcoinle birlikte hızla yükselişe geçeceğine dair belirtiler vermeye devam ediyor. 2021 altcoin tahminlerine göre boğa rallisinin yaşanması nedeniyle 2021 yılında bir altcoin sezonu yaşanacağına bu nedenle de Ethereum 2021 tahminleri yükselişe geçmesi de en az Bitcoin kadar hızlı olacağı görüşünü paylaşıyorlar. Yatırımcılar daha detaylı yorum ve tahminleri sitemizi ziyaret ederek analistlerimizin değerlendirmelerine ulaşabilirler.

Ripple 2021 Tahminleri

Ripple 2021 tahminleri analistleri ikiye bölmüş durumdadır. Bir grup kripto analistlerine göre yaşadığı sorunlar nedeniyle XRP’nin 2021 yılı sonunda iflas edeceği görüşünü paylaşırken bir diğer kripto analist grubuna göre ise yıl sonuna kadar uzun ve orta vadede yükseleceğine dair tahminlerini sürdürüyor. Ancak XRP’nin yükselişe geçmesi için Bitcoin boğa rallilerinin olması gerektiğine de işaret ediyorlar. Sitemiz analistlerinin yaptıkları çalışmaları ve değerlendirmelerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

2021 ‘de Yükselecek Coinler

Yatırımcıların çoğunlukla merak ettikleri konulardan biri de 2021 ‘de yükselecek coinler konusudur.  Sitemizin tahminlerinde yanılmayan analistlerine göre bitcoinde yatay seyir bir süre devam etse de tekrar yükselişe geçeceğini belirtiyorlar. Sürekli alım satım yapan bir trader değilseniz bitcoinin yatay seyirde olması sizin bir sorun teşkil etmeyeceğini söyleyen analist ve uzmanlarımız yükselecek coinleri sizler için sıraladı.

  • Stellar (XML): %63 oranında yükselerek 0.18 doları gördü.
  • Ripple (XRP) : % 54 oranında artarak 0.75 dolar oldu.
  • Horizen(ZEN): %32 artış göstererek 14 doları görmeyi başardı.
  • Status (SNT) : %32 oranında yükselerek 0,0046 dolar seviyesini gördü.
  • NANO( NANO) : % 29 ‘luk bir artış göstererek 1.26 dolar seviyelerine ulaştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz