Ana Sayfa Kripto Para Ve Blockchain Haberleri Avalanche ile Çinli Dev Şirketinin Ortaklığıyla 100 Milyon Kullanıcı Hedefi!

Avalanche ile Çinli Dev Şirketinin Ortaklığıyla 100 Milyon Kullanıcı Hedefi!

0
Avalanche ile Çinli Dev Şirketinin Ortaklığıyla 100 Milyon Kullanıcı Hedefi!

Avalanche (AVAX) adlı kripto para birimi, Çin’in önde gelen şirketlerinden Alibaba Group’un ödeme platformu Alipay ile stratejik bir ortaklık kurdu. Bu ortaklık kapsamında Avalanche, Alipay+’ın yeni dijitalleştirme çözümü olan Alipay+ D-store’u ve Web3 özellikli bir kupon programını tanıtmak için iş birliği yapacak.

Avalanche, resmi web sitesi üzerinden yaptığı açıklamada bu yeni programı destekleyecek olan Avalanche subnet’in Filipinler, Singapur, Malezya, Tayland ve bu ülkelerde turist olarak bulunan Çin vatandaşları da dahil olmak üzere 100 milyonun üzerinde kullanıcıya erişim sağlayacağını belirtti. Program içerisinde mini oyunlar bulunacak ve kullanıcılar bu oyunları oynayarak kuponlar kazanabilecekler.

Kuponlar, başlangıçta 100 milyon kullanıcı için 500 mağaza indirimi sunacakken ilerleyen süreçte bu sayının 2.000′ den fazla mağaza indirimi olacağı açıklandı. Avalanche (AVAX) şu anda CoinGecko verilerine göre 53,6 dolardan işlem görüyor. Bu ortaklık sayesinde Avalanche, geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşarak büyüme potansiyelini daha da arttırmayı hedefliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz