Ana Sayfa Altkoin Haberleri Balinalar, Ethereum’un ilk altcoin’inde son 2 gündür büyük alımlar yapıyor!

Balinalar, Ethereum’un ilk altcoin’inde son 2 gündür büyük alımlar yapıyor!

0
Balinalar, Ethereum’un ilk altcoin’inde son 2 gündür büyük alımlar yapıyor!

Geçtiğimiz süreçte, ERC404 tabanlı altcoin’in fiyatı 100 kat arttı. Bu süreçte kripto para balinaları, milyonlarca dolarlık alım yapmaya devam ediyor.

On-chain analiz platformu Lookonchain tarafından ortaya çıkarılan verilere göre, balinaların Pandora (PANDORA) adlı altcoine olan ilgisi devam ediyor, bununla birlikte fiyat yükselişlerine rağmen balinaların alımları devam ediyor.

  • 0xcdba cüzdanlı bir balina, son 2 gün içerisinde toplam değeri 3,09 milyon dolar olan 136,08 PANDORA satın alarak projenin en büyük ikinci yatırımcısı konumuna geldi. Bu alımı için 22.707 dolar harcadı.
  • 0x6fCa cüzdanlı bir diğer balina ise 17.087 dolar harcayarak toplam değeri 1,87 milyon dolar olan 109,5 PANDORA satın aldı ve bu alımıyla projenin en büyük dördüncü yatırımcısı oldu.

Şubat ayının başında piyasaya sürülen ve Ethereum tabanlı ERC404 furyasının ilk örneği olan PANDORA, 200 dolar seviyesinden 22 bin dolar seviyesine kadar yükselerek büyük ilgi gördü.

ERC404, Ethereum blokzincirinde “kayıp tokenler” için kullanılan bir standarttır. Bu standart, yanlışlıkla veya kasıtlı olarak bir akıllı sözleşmeye gönderilen ve artık erişilemeyen tokenleri kurtarmak için tasarlanmıştır.

Kripto para borsası Binance, ERC404 tokenlarını destekleyeceğini duyurarak bu alandaki yüksek hacme karşı tepkisiz kalamayacağını gösterdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz