Binance, Bitcoin Borsasında 200 Milyon Dolarlık İşlem Barajını Geçti!

0
4

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, 200 milyon kullanıcı barajını aşarak önemli bir başarıya imza attı. 8 Haziran tarihinde resmi Twitter hesabından yapılan duyuru ile Binance, artık 200 milyon kullanıcıya hizmet verdiğini duyurdu. Borsanın paylaştığı gönderide, bu önemli kilometre taşının kutlandığı ve kullanıcıların desteği ile daha da büyümeye devam edeceklerinin altı çizildi.

Kripto para borsası Binance, 2017 yılında Changpeng Zhao (CZ) tarafından kurulmuş ve 100 milyon kullanıcıdan 200 milyon kullanıcıya ulaşması 2 yıl 2 ay sürmüştür. Bu süre zarfında Binance, birçok zorlukla karşılaşmasına rağmen lider konumunu korumayı başarmış ve kullanıcılarının güvenini kazanmıştır. Özellikle ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) davası gibi engellerle karşılaşmalarına rağmen Binance, büyüme hedeflerine ulaşmış ve kullanıcı tabanını genişletmeyi başarmıştır.

Binance’in CEO’su Richard Teng, Twitter üzerinden yaptığı kutlama mesajında, borsanın her zaman kullanıcı odaklı bir platform olarak hizmet verdiğini ve kullanıcıların ihtiyaçlarına öncelik verdiğini vurguladı. CoinGecko verilerine göre, Binance son 24 saatte 20 milyar dolarlık hacme ev sahipliği yaparak rakiplerinin önünde yer almıştır. Bu başarı, Binance’in kripto para sektöründeki güçlü konumunu bir kez daha kanıtlamaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz