Ana Sayfa Altkoin Haberleri Binance, Bitcoin, Ethereum ve Bir Altcoin İçin Yeni İşlem Çifti Ekleme Kararı Aldı!

Binance, Bitcoin, Ethereum ve Bir Altcoin İçin Yeni İşlem Çifti Ekleme Kararı Aldı!

0
Binance, Bitcoin, Ethereum ve Bir Altcoin İçin Yeni İşlem Çifti Ekleme Kararı Aldı!

Binance, dünyanın en büyük kripto para borsası olarak bilinmektedir ve bu platform, kullanıcılarına yeni işlem çiftleri sunmaya devam ediyor. Yapılan resmi açıklamaya göre, 7 Mart Perşembe günü Binance, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve BNB (BNB) kripto paraları için 3 yeni işlem çifti ekleyeceğini duyurdu.

Listelenecek yeni işlem çiftleri arasında BTC, ETH ve BNB kripto paraları ile Japon Yeni (JPY) paritesinde alım-satım yapma imkanı bulunmaktadır. Bu gelişme ile yatırımcılar, BNB/JPY, BTC/JPY ve ETH/JPY işlem çiftleri üzerinden Binance platformunda ticaret yapabilecekler.

İlgili açıklamaya göre, yatırımcılar 12 Mart saat 11.00’dan itibaren söz konusu işlem çiftleri ile alım-satım yapmaya başlayabilecekler. Ayrıca, Binance platformunda JPY paritesinde işlem yapan kullanıcılar, 12 Mart – 11 Nisan tarihleri arasında komisyon ödemeden ticaret yapabilecekler.

Binance, bu yeni açılışı kutlamak amacıyla kullanıcılara %20 indirimli işlem yapma fırsatı sunmaktadır. Eğer siz de bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız, Binance’a üye olarak indirimli işlemler gerçekleştirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz