Ana Sayfa Altkoin Haberleri Binance tarafından desteklenen altcoin, 14 milyon dolar topladı ve fiyatı hızla yükseliyor!

Binance tarafından desteklenen altcoin, 14 milyon dolar topladı ve fiyatı hızla yükseliyor!

0
Binance tarafından desteklenen altcoin, 14 milyon dolar topladı ve fiyatı hızla yükseliyor!

AltLayer (ALT), Ethereum (ETH) rollup merkezli kripto para platformu, başarıyla tamamlanan 14,4 milyon dolarlık finansman turunun detaylarını paylaştı.

  • AltLayer ekibi, Eylül 2023’te tamamlanan ve Polychain Capital ile Hack VC tarafından ortaklaşa yönetilen 14,4 milyon dolarlık finansman turuna ilişkin açıklamalarda bulundu.
  • Rollup altyapısını genişletmek için hayata geçirilen stratejik finansman turuna OKX Ventures, HashKey Capital, Bankless Ventures, Primitive Ventures, SevenX, Mask Network, IOSG ve TRGC gibi piyasanın öncü isimlerinin katıldığına yer verildi.
  • Finansman turuna ilişkin AltLayer değerlemesi kamuya açık şekilde paylaşılmadı. AltLayer, yerel altcoin’ini geçtiğimiz ayın başlarında piyasa sürmüş ve 140 milyon dolarlık airdrop yapmıştı. Binance tarafından launchpool olarak sunulduğu için yatırımcıların ilgisini çekmeyi başarmıştı.
  • Haber akışının etkisiyle son 24 saat içerisinde %12 yükselen ALT, 0,425 dolar seviyesinden 0,476 dolara kadar tırmandı. ALT yazım esnasında 0,458 dolardan işlem görüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz