Binance’den Bitcoin Yükselirken Bu 2 Altcoin’e Güzel Haber!

0
8

Bugün itibariyle kripto para sektöründeki yükseliş trendi yeniden başlamış gibi gözüküyor. Lider kripto para birimi Bitcoin‘in (BTC) son saatlerde tekrardan değer kazanması, altcoin yatırımcılarını umutlandırmış durumda.

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance ise geçtiğimiz saatlerde resmi internet sitesi üzerinden bir duyuru paylaştı. MultiversX (EGLD) ve WAX ​​(WAXP) için yapılan bu duyuruda şu sözler yer alıyor:

“BİNANCE, MULTİVERSX (EGLD) VE WAX ​​(WAXP) AĞ YÜKSELTMELERİNİ DESTEKLEYECEKTİR.”

“MULTİVERSX (EGLD) AĞ YÜKSELTMESİ EPOCH 970’DE VEYA YAKLAŞIK OLARAK 2023-03-27 18:35 (TSİ)’DE GERÇEKLEŞECEKTİR  EGLD İLE PARA YATIRMA VE ÇEKME İŞLEMLERİ YAKLAŞIK OLARAK 2023-03-27 17:35 (TSİ) TARİHİNDEN İTİBAREN ASKIYA ALINACAKTIR.”

“WAX (WAXP) AĞ YÜKSELTMESİ, 236.944.197’LİK WAX BLOK YÜKSEKLİĞİNDE VEYA YAKLAŞIK OLARAK 2023-03-27 21:00’DE (TSİ) GERÇEKLEŞECEKTİR. WAXP İLE PARA YATIRMA VE ÇEKME İŞLEMLERİ YAKLAŞIK OLARAK 2023-03-27 20:00 (TSİ) TARİHİNDEN İTİBAREN ASKIYA ALINACAKTIR.”

  • Ağ yükseltmeleri sırasında EGLD ve WAXP ticareti etkilenmeyecektir.
  • Binance, Binance hesaplarında EGLD ve WAXP bulunduran tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereklilikleri yerine getirecektir.
  • Yükseltilen ağın istikrarlı olduğunu düşündüğümüzde EGLD ve WAXP için para yatırma ve çekme işlemlerini yeniden açacağız ancak kullanıcıları yeni bir duyuru ile bilgilendirmeyeceğiz.

Geçtiğimiz dönemlerde Binance’in ağ yükseltme destekleri her ne kadar o ürünlerin fiyatında ciddi artışlar getirse de, artık bu yükseltmelerin fiyat artışı getirmediği görülüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz