Ana Sayfa Altkoin Haberleri Binance’nin Ardında Yükselen Altcoin: Yeni Sürüm ile Yükselişte!

Binance’nin Ardında Yükselen Altcoin: Yeni Sürüm ile Yükselişte!

0
Binance’nin Ardında Yükselen Altcoin: Yeni Sürüm ile Yükselişte!

PancakeSwap, Binance tarafından desteklenen merkeziyetsiz bir kripto para borsasıdır ve son duyuruları yatırımcıları heyecanlandırdı. V4 adı verilen yeni sürümü ile borsanın işlemlerinin daha hızlı, ucuz ve kullanıcı dostu olacağı belirtildi. Bu yeni sürümün 2024 yılının üçüncü çeyreğinde hayata geçirilmesi planlanmaktadır ve ilk olarak BNB Chain ve Ethereum üzerinde aktif olacak.

PancakeSwap’in Baş Geliştiricisi Chef Mochi, V4’ün açık kaynaklı olacağını ve birçok eksikliği kapatacağını vurguladı. Yapılan açıklamada, PancakeSwap V4’ün tüm varlıklar için fiyatlandırma modellerinde esneklik sağlayacağı, likidite sağlayıcıları için kalıcı olmayan kayıp sorununu çözeceği ve kullanıcılar için daha düşük zincir içi gaz ücretleri sunacağı belirtildi.

Son 24 saat içinde %14’lük bir yükseliş gösteren CAKE, şu anda 4,75 dolardan işlem görmektedir. PancakeSwap’in bu güncellemesi kripto para ticaretinde yeni fırsatlar ve olanaklar sunabilir, bu nedenle yatırımcılar tarafından yakından takip edilmelidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz