Ana Sayfa Bitcoin Haberleri Bitcoin Boğası Michael Saylor: Devlerin Beklentilerini Aşan Bir Trilyon Dolarlık Potansiyel!

Bitcoin Boğası Michael Saylor: Devlerin Beklentilerini Aşan Bir Trilyon Dolarlık Potansiyel!

0
Bitcoin Boğası Michael Saylor: Devlerin Beklentilerini Aşan Bir Trilyon Dolarlık Potansiyel!

MicroStrategy Yönetim Kurulu Başkanı Michael Saylor, spot Bitcoin ETF’lerine olan talebin beklentilerin üzerinde olduğunu belirtti. Bu konuda verdiği röportajda, spot Bitcoin borsa yatırım fonları (ETF) için övgü dolu sözler sarf etti ve ilk aşamada altınla rekabet edeceklerini düşündüğünü belirtti. Ayrıca, S&P 500 endeksini sarsacaklarını ifade etti.

Spot Bitcoin ETF’leri, finans devleri BlackRock ve Fidelity gibi şirketler tarafından ihraç edilen ve ABD’nin en büyük ETF’leri olma yolunda ilerleyen ürünlerdir. Saylor, bu ETF’lerin ana akım yatırımcılar için finansal farkındalık ve işlevsellik dünyasının kapılarını açtığını vurguladı.

Son verilere göre, spot Bitcoin ETF’leri piyasaya sürüldüklerinden bu yana 8.5 milyar dolarlık net girişe ev sahipliği yapmıştır. Bu ETF’ler arasında iShares Bitcoin Trust (IBIT) ve Fidelity Wise Bitcoin Origin Trust (FBTC) bulunmaktadır ve ilk ayda bu ETF’lere gelen fon girişi tarihteki bütün ETF’lere göre oldukça yüksektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz