Ana Sayfa Bitcoin Haberleri Bitcoin Fiyatlarında Düzeltme Son Buldu mu? Yükseliş İçin Belirleyici Seviyeler Açıklandı!

Bitcoin Fiyatlarında Düzeltme Son Buldu mu? Yükseliş İçin Belirleyici Seviyeler Açıklandı!

0
Bitcoin Fiyatlarında Düzeltme Son Buldu mu? Yükseliş İçin Belirleyici Seviyeler Açıklandı!

On-chain analiz firması Swissblock, Bitcoin’de yaşanan son düzeltmelerin ardından yeni zirveler beklenebileceğini belirtti.

Swissblock analistleri, kısa süre önce yayınladıkları bir notta kripto para piyasasına yakından bir bakış attı. Bitcoin’in daha yüksek seviyelere çıkmadan önce bir düzeltme aşamasını tamamladığını ve yolunun açık olduğunu vurguladı.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Swissblock analisti Henrik Zeberg, yükselişin hem altcoinlere hem de Bitcoin madenciliği yapan şirketlere yarayacağını belirtti. Zeberg, “Artık çok daha yüksek seviyeler geliyor. Altcoinlerin ve Bitcoin madencilerinin yükseliş trendinin bir sonraki aşamasında ‘son derece iyi’ performans göstereceğini düşünüyorum.” dedi.

Kripto para fenomeni Jelle ise 21 Mart tarihinde paylaştığı gönderide, Bitcoin’in 63 bin doların üzerinde kaldığı sürece yükselişlerine devam edeceğini ve 60.900 dolardaki lokal dip noktasının geride kalacağını belirtti. Ayrıca tam bir boğa dönüşü için 69 bin doların aşılması gerektiğini ifade eden Jelle, “65.300 doları elimizde tuttuğumuz sürece dipin geride kaldığından oldukça eminim. Tekrar tam boğaya dönüşmek için 69.000 doları geri almamız gerekiyor. Ancak şu ana kadar her şey çok iyi.” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz