Bitcoin Halving Etkisi: Fiyatı Etkileyebilir mi? Uzmanlara Göre Yeni Bir Dönem Başlıyor!

0
0

BitGo Go Network Başkanı Matt Ballensweig, Bitcoin (BTC) yarılanmasının henüz fiyatlanmamış olabileceğini belirtti. Bu önemli gelişmeye rağmen Bitcoin yarılanmasının etkisinin henüz tam olarak hissedilmediğini dile getirdi.

Matt Ballensweig, spot Bitcoin ETF onayı örneğini vererek, bu tür büyük olayların genellikle fiyatlanmadığını ve beklenmeyen yükselişlere neden olabileceğini ifade etti.

Önümüzdeki dönemde arz-talep dengelerinde yaşanacak kritik değişimin Bitcoin fiyatları üzerinde olumlu etkiler yaratabileceğine dikkat çeken Ballensweig, yatırımcıların bu tür önemli olayların fiyatlanmamış olabileceğini göz önünde bulundurmaları gerektiğini vurguladı.

Kripto para piyasasında yaşanan yarılanmalar gibi dönemlerde genellikle fiyatlanmanın gerçekleşmediğini belirten Ballensweig, yatırımcıların bu tür süreçleri dikkatli bir şekilde takip etmeleri gerektiğini ifade etti. Ayrıca, spot Bitcoin ETF onayı sonrasında yaşanan yükselişlerin, beklentilerin ötesinde gerçekleşebileceğine dikkat çekti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz