Ana Sayfa Bitcoin Haberleri Bitcoin’in Gözünden Kaçmayın: Balinaların Mal Boşaltma Hızı 3 Günde 5 Milyar Dolarlık Satış Gerçekleşti!

Bitcoin’in Gözünden Kaçmayın: Balinaların Mal Boşaltma Hızı 3 Günde 5 Milyar Dolarlık Satış Gerçekleşti!

0
Bitcoin’in Gözünden Kaçmayın: Balinaların Mal Boşaltma Hızı 3 Günde 5 Milyar Dolarlık Satış Gerçekleşti!

Popüler kripto para analisti Ali Martinez, son günlerde Bitcoin (BTC) balinalarının kar satışlarını hızlandırdığını belirtti. Martinez, 29 Şubat tarihli gönderisinde bu konuya dikkat çekerek, özellikle fiyatın 60 bin doların üzerine çıkmasıyla birlikte balina işlemlerinin arttığını ve son 3 gün içerisinde 4,8 milyar dolar değerinde 80.000’den fazla Bitcoin satışı gerçekleştiğini açıkladı.

– Bu kar satışlarının fiyat üzerinde baskı oluşturabileceğini ve düşüş getirebileceğini belirten analist, yatırımcıların bu duruma dikkatli olmaları gerektiğini vurguladı. Bitcoin balinalarının kar elde etmesinde belirgin bir artış yaşandığını ifade eden Martinez, yatırımcılara ve tüccarlara dikkatli olmaları konusunda uyarıda bulundu.

– Son 24 saat içerisinde %1,1 değer kaybeden Bitcoin, şu anda 62.352 dolardan işlem görüyor. Bu durum, Bitcoin balinalarının yaptığı büyük satışların fiyata etkisini gösteriyor ve piyasada dikkatli olunması gerektiğini ortaya koyuyor. Son günlerdeki hareketlilik, yatırımcıları tedirgin ederken, fiyatın geleceği hakkında belirsizlikler de artmış durumda. Yatırımcıların piyasayı yakından takip etmeleri ve gerektiğinde stratejilerini gözden geçirmeleri önem arz ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz