Cardano (ADA) yeni özelliğini haftaya test ağında başlatacağını duyurdu

0
22

Cardano, önümüzdeki hafta bir ERC-20 dönüştürücüsü başlatmayı planlıyor. Dönüştürücü ilk olarak test ağında uygulanacak. Cardano ağı, geliştirme yol haritasında bu gelişmeyle birlikte tam gaz ilerliyor.

Cardano, önümüzdeki hafta bir ERC-20 dönüştürücüsü başlatmayı planlıyor. Dönüştürücü ilk olarak test ağında uygulanacak. Cardano ağı, geliştirme yol haritasında bu gelişmeyle birlikte tam gaz ilerliyor.

IOHK tarafından yayınlanan yeni videoda Cardano, Ethereum varlıklarını Cardano’nun test ağına getirmek için bir ERC-20 dönüştürücü başlatacağını duyurdu. Test önümüzdeki hafta yapılacak ve büyük bir oyun değiştirici olabilecek. Bu testin ilginç bir deney olması bekleniyor.

Arch Case ticari ekibinden Francisco Landino güncellemenin detaylarını sundu. Dönüştürücü, Ethereum ağını Cardano’ya bağlayan ve Ethereum tabanlı varlıkların kolay geçişine izin veren bir köprü görevi görecek.

Bu, hareketli likiditeyi ve Ethereum’dan taşınan uygulamaları kullanmak için çok daha fazlasını içeriyor. Landino, ikinci olarak blockchainden daha ucuz, daha hızlı ve daha güvenli olduğunu açıkladı. Kullanıcılara ayrıca varlıkları Cardano’dan Ethereum’a geçirebilme imkanı tanınacak.

Araç, kullanımı kolay ve mümkün olduğu kadar geniş çapta uygulanabilir bir “self servis aracı” olması planlanıyor. Tüm bunlara ek olarak daha büyük platformların kullanıcılarını daha uygun bir şekilde getirmeye odaklanacak. Landino, aracın özelliklerini anlatırken Cardano’nun daha verimli bir ağ olduğunu da vurguladı.

Bu, Cardano ağının geliştirme yol haritasında tam gaz ilerlediği anlamına geliyor. Son olarak, akıllı sözleşmelerin test ağı lansmanı duyurulmuştu ve bu yıl içinde tam bir ana ağ sürümü yayınlandı. Bu gelişmelerle birlikte ADA’nın fiyatı da yeni zirvelere ulaştı.

Ağ ve yerel ADA varlığı, 2021 yılında piyasadaki en iyi performans gösterenlerden dijital varlıklardan biri olarak olağanüstü iyi performans gösterdi. Cardano ve ADA aramalarının 2021 yılında zirve yapmasıyla bireysel ilgi de artış gösterdi.

Cardano’nun yıllar içindeki yol haritası, parça parça birkaç önemli temel özellik eklediğini gördü. Sonuç olarak ağa olan güven arttı ve topluluk, Ethereum ile rekabet edip edemeyeceğini görmek için Cardano’yu yakından takip etmeye devam ediyor. Ethereum ağını bu kadar etkili yapan şey, dApp zenginliği ve Cardano’nun benzer şekilde çeşitli ve sağlam bir ekosisteme sahip olması gerekiyor.

Ancak yine de ağ biraz eleştiri aldı. Weiss Rating’in sansüre yol açacağını söylediği düzenleyici uyumluluğu sağlamak için AML analitiği ile ortaklık kurdu. Cardano, ortaklık kurmanın gerekli olduğunu söyledi. Başka projeler ve platformlar da bunu gerçekleştiriyor gibi görünüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz