Coinbase, Yeni Bir Altcoin Ekleyeceğini Açıkladı ve Piyasa Fiyatları Hareketlendi!

0
0

Coinbase, dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olarak platformunda yeni bir kripto para listelemeye karar verdi. Bu kararı, Coinbase Assets tarafından 9 Nisan tarihinde yapılan duyuru ile duyuruldu. Platform, geçtiğimiz haftalarda yol haritasına eklediği Shadow Token (SHDW) adlı altcoini listeleyeceğini açıkladı. Bu altcoin, Solana SPL token’ı üzerine kurulmuş bir ağa sahip olduğu için kullanıcıların varlık transferleri konusunda dikkatli olmaları gerektiği belirtildi.

Coinbase, SHDW’nin likidite koşullarının sağlanması durumunda TSİ 10 Nisan 19.00’dan itibaren alım-satıma açılacağını duyurdu. SHDW-USD işlem çiftinde işlemlerin aşamalı olarak başlayacağı belirtildi. Altcoin Shadow Token’in yol haritasına eklenme duyurusu, fiyatında büyük bir artışa neden oldu. Benzer şekilde, Coinbase’deki listeleme açıklaması da fiyatı yukarı çekti.

CoinGecko verilerine göre, Shadow Token, Coinbase’in açıklaması ile 1,79 dolardan %22’lik bir artışla 2,19 dolara yükseldi. Şu anda ise 1,93 dolardan alıcı bulmaktadır. Bu gelişmeler, kripto para piyasasında ve Coinbase platformunda büyük bir ilgi oluşturmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz