Coinbase’de Yükselen Trend: DogWifHat, Pepe Coin’u Geride Bıraktı! Sıradaki Patlamaya Hazır Kripto Köpek Coin!

0
2

Solana tabanlı ünlü meme coin projesi PEPE, son 24 saat içinde %17’den fazla değer kazandı. Trend aramalar arasına giren PEPE, DogWifHat adlı başka köpek temalı projeyi geride bıraktı.

 • PEPE’nin değerini artıranın nedeni Coinbase borsasında listelenmesi oldu. 18 Nisan tarihinde gerçekleşmesi beklenen bu haberle PEPE, günler önce yükseliş yaşamıştı. Ancak lansman tarihi değişmişti.
 • Coinbase Uluslararası Borsası, Pepe Coin Perp’in 23 Nisan Salı günü Türkiye saatine göre 12.30’da platformda sürekli vadeli işlemlerde listeleneceğini duyurdu.
 • Son duyurunun ardından listeleme bugün gerçekleşti ve PEPE, Coinbase borsasında listelendi. Listelemeden sonra PEPE, CoinMarketCap 100 sıralamasında DogWifHat tokenını geçti ve yükselmeye devam etti.
 • Yatırımcılar uzun süredir bu listelemeyi bekliyordu ve PEPE’nin performansından memnun kaldı. Ancak geç kalan kripto meraklıları, yeni bir meme coin arayışına girdi ve hızla ilerleyen Dogeverse projesine yönlendi.

Dogeverse Token 10 Milyon Dolara Ulaştı

 • Ön satış projesi olan Dogeverse token, köpek temalı meme coinler arasında dikkat çekenlerden biri. Yatırımcılar, indirimli etkinliğe yoğun ilgi göstererek toplam fonları 10 milyon dolara ulaştırdı.
 • 8 Nisan’da başlayan ön satışta hızlı bir ilerleme kaydedilirken, bir sonraki PEPE coinin Dogeverse token olabileceği spekülasyonları artmaya başladı. Erken yatırımcılar, ön satışın bitmesini ve borsa listeleme işlemlerinin hızla gerçekleşmesini bekliyor.

6 Zincirli Kripto Projesi Dogeverse Neler Vadediyor?

 • İlk çok zincirli DOGE projesi olmayı hedefleyen Dogeverse, Ethereum blok zinciri üzerinde inşa ediliyor. Proje, farklı blok zincirlerini bir araya getirerek dev bir kripto evreni oluşturmayı amaçlıyor.
 • Dogeverse, BNB Smart Chain, Polygon, Avalanche, Solana ve Base ağlarını ekosistemlerine katmayı planlıyor. Eklenen son ağ olarak Solana blok zinciri de projeye dahil edilecek.

Dogeverse Token Satın Almak İçin Bilmeniz Gerekenler

 • Dogeverse token, aşamalı bir ön satış etkinliği ile yatırımcılarla buluşuyor. Toplam 200 milyar token arzına sahip olan proje, ön satışta yüzde 15’lik kısmı 30 milyar token olarak yatırımcılara sunuyor.
 • Tokenlerin dağılımı, proje fonlarına yüzde 25, likiditeye yüzde 10, pazarlama bütçesine yüzde 25, ekosistem fonlarına yüzde 10 ve borsalara yüzde 5 olarak belirlenmiştir. Dogeverse ekibi, projenin büyümesi durumunda token arzını artırmayı planlıyor.
 • Dogeverse token satışı kademeli bir fiyat artışı stratejisi ile gerçekleşiyor. Erken yatırımcılar, daha fazla kazanç elde etmek için bu fırsattan yararlanabilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz