Ana Sayfa Kripto Para Ve Blockchain Haberleri FOMO: Meme Coin Yatırımcısı 1 Saatte 775 Bin Dolar Zarar Etti!

FOMO: Meme Coin Yatırımcısı 1 Saatte 775 Bin Dolar Zarar Etti!

0
FOMO: Meme Coin Yatırımcısı 1 Saatte 775 Bin Dolar Zarar Etti!

Kripto para yatırımcısı, aşırı açgözlülükle meme coin almaya karar verdi ve kısa sürede neredeyse 1 milyon dolar kaybetti. Bu durumun temelinde SOL tabanlı bir altcoin olan SLERF’in yatırımcılar arasında büyük ilgi görmesi yatıyor. Ön satıştan 10 milyon dolarlık SOL toplandıktan sonra, yanlışlıkla yakılmasıyla başlayan süreç, büyük kripto para borsalarında listelendi.

On-chain analiz platformu Lookonchain tarafından paylaşılan verilere göre, SLERF üzerinde büyük ilgi gösteren bir balina, FOMO’nun etkisiyle neredeyse en üst seviyeden 1,32 dolardan 790.236 SLERF satın aldı. Ancak fiyat hızla düştü ve bir süre sonra tekrar yükseldi. Bu yükselişi geri dönüş olarak yorumlayan yatırımcı, 0,8 dolardan 650.330 SLERF daha almak için 2.500 SOL harcadı. Ne yazık ki fiyat daha sonra düşüşe geçti ve yatırımcının zarar etmesine neden oldu.

Tüm bu başarısız alımların ardından zararını kesmek zorunda kalan yatırımcı, elindeki tüm SLERF varlıklarını 3.774 SOL karşılığında sattı ve 775 bin dolarlık bir zararla karşı karşıya kaldı. Açgözlülük ve aceleyle yapılan alım kararları, yatırımcının ciddi bir maddi kayıp yaşamasına sebep oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz