Ana Sayfa Kripto Para Ve Blockchain Haberleri FTX’te Büyük Değişiklik: İçerde Kripto Parası Bulunanlar İçin Karışık Duygular!

FTX’te Büyük Değişiklik: İçerde Kripto Parası Bulunanlar İçin Karışık Duygular!

0
FTX’te Büyük Değişiklik: İçerde Kripto Parası Bulunanlar İçin Karışık Duygular!

İflas eden kripto para borsası FTX’te talep sayfası açılırken kripto para fiyatları büyük ilgi çekti. Çinli kripto para muhabiri Colin Wu’nun WuBlockhain’in haber sitesinde paylaştığı bilgilere göre, FTX kısa bir süre önce talep penceresini açtı. Ancak talep sayfasında sunulan fiyatlar FTX yatırımcılarını hayal kırıklığına uğrattı. Bitcoin için 16.871 dolar, Ethereum için 1.258 dolar, Solana için 16,24 dolar ve BNB için 286 dolar gibi düşük fiyatlar belirlenmişti.

Bu fiyatlar piyasa değerlerinin oldukça altında olduğundan dolayı içeride parası olan yatırımcıları üzdü. Örneğin, Bitcoin’in FTX tarafından verilen fiyatının neredeyse 4 katı üzerinde işlem gördüğü görülüyor. Ethereum ise 2,5 katı üzerinde işlem görüyor. En büyük fark ise Solana’da yaşanıyor; SOL yazım sırasında 130 dolardan alıcı buluyor. FTX, 16 Aralık tarihinde mahkemeye bir teklif sunmuş ve yatırımcıların Kasım 2022’deki kripto para fiyatları üzerinden taleplerde bulunabileceğini belirtmişti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz