Ana Sayfa Bitcoin Haberleri Grayscale, Son 1 Aydır Fiyatı Göz Ardı Etmeksizin Bitcoin Satışlarına Devam Ediyor!

Grayscale, Son 1 Aydır Fiyatı Göz Ardı Etmeksizin Bitcoin Satışlarına Devam Ediyor!

0
Grayscale, Son 1 Aydır Fiyatı Göz Ardı Etmeksizin Bitcoin Satışlarına Devam Ediyor!

Kripto para odaklı yatırım şirketi Grayscale, 110 milyon dolardan fazla değere sahip Bitcoin’i (BTC) hareket ettirdi.

Dünyanın en büyük dijital varlık yöneticilerinden Grayscale, ABD borsaları açılmadan önce yine Coinbase’e ve anonim cüzdanlara Bitcoin (BTC) taşıdı.

  • On-chain analitik platformu Arkham Intelligence verilerine göre Grayscale, yaklaşık 119 milyon dolar değerinde 2.430 BTC transferi gerçekleştirdi.
  • Grayscale’in transfer gerçekleştirdiği adreslerin 878 bin BTC’si Coinbase Prime olarak kayıtlıyken yaklaşık 1.551 BTC gönderilen cüzdanlar ise anonim olarak görünüyor. Bu cüzdanların Grayscale’in yeni saklama adresi ya da Coinbase Prime’a ait olduğu tahmin ediliyor.
  • Grayscale’in Bitcoin fonu GBTC’nin spot Bitcoin ETF olması için onay almasının ardından 11 Ocak tarihinde borsalarda işlem görmeye başlamıştı. Grayscale bunun üzerine GBTC’de yaşanan çıkışlara yönelik elindeki Bitcoinleri o günden beri Coinbase’e taşıyor.
  • Satış miktarının azalmasıyla birlikte işlemlerin Bitcoin üzerinde yarattığı baskı da hafifledi. Kısa süre önce Aralık 2021’den beri ilk defa 50bin doların üzerine çıkmayı başaran Bitcoin, yazım esnasında işlem görüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz