Ana Sayfa Kripto Para Ve Blockchain Haberleri İstanbul Blockchain Zirvesi 2024, Sektörün Öncü İsimlerini Buluşturuyor

İstanbul Blockchain Zirvesi 2024, Sektörün Öncü İsimlerini Buluşturuyor

0
İstanbul Blockchain Zirvesi 2024, Sektörün Öncü İsimlerini Buluşturuyor

İstanbul’un önde gelen blockchain zirvesi 24 Şubat Cumartesi İtalyan Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. Medya sponsorluğunu Koin Bülteni üstleniyor.

Ana sponsorluğunu SolorNetwork’ün üstlendiği İstanbul Blockchain Summit 2024, Altcointurk ve RespectTrade iş birliği ile gerçekleşecek. Etkinliğin ev sahipliğini İtalyan Kültür Merkezi yapacak.

Etkinlikte sektörün önde gelen isimleri farklı konuları ele alacak. Ayrıca gün boyunca networking için ayrılan alanlarda katılımcılar bir araya gelerek bilgi paylaşımında bulunacak.

Zirvede NFT, BİST ve Kripto Paralar, Algo Trade ve İndikatörler, Blockchain ve Habercilik, Ethereum Neden Kaçınılmaz, Regülasyonlar, Blockchain ve Web3 konuları ele alınacak.

Türkiye’nin önde gelen blockchain ve kripto para topluluklarından Altcointurk ve RespectTrade, İstanbul Blockchain Summit 2024 ile toplulukta etki bırakacak yeni bir imza atmış olacak.

24 Şubat Cumartesi günü birbirinden değerli konuşmacılardan, birçok farklı perspektiften konuların işleneceği etkinliğe katılmak için [buraya](https://yuti.fyi/3f9b8761) tıklayarak ücretsiz bilet alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz