Ana Sayfa Kripto Para Ve Blockchain Haberleri Kripto Şirketinin İflası Sonucu Borsaya Gönderilen 17 Coin’in Listesi

Kripto Şirketinin İflası Sonucu Borsaya Gönderilen 17 Coin’in Listesi

0
Kripto Şirketinin İflası Sonucu Borsaya Gönderilen 17 Coin’in Listesi

İflas etmiş olan kripto para kredi şirketi BlockFi, merkezi kripto para borsalarına büyük miktarda coin transferleri yapıyor.

BlockFi, Etherscan verilerine göre Kraken’a toplamda 48,37 milyon dolar değerinde 17 coin aktardı. Bu durum, şirketin mali durumunun ne kadar zorlu olduğunu gösteriyor.

2022 yılında FTX’in çöküşünden büyük bir darbe alan BlockFi, aynı yılın kasım ayında iflas başvurusunda bulundu. Şirketin CEO’su Zac Prince, FTX’in kurucusu Sam Bankman-Fried aleyhinde ifade verip, FTX ve Alameda yüzünden “bir milyar doların biraz üstünde” bir kayıp yaşadıklarını ve iflas etmek zorunda kaldıklarını söylemişti.

BlockFi’nin alacaklıları ise geçen eylül ayında şirketin yeniden yapılanma planını onayladılar.

Şirketin yaptığı işlemlerden en dikkat çekici olanı, borsaya 46,5 milyon dolar değerinde 2 milyon 402 bin 945 Chainlink (LINK) göndermesi oldu. Ayrıca 90 binden fazla Uniswap (UNI), 16 bin 500’den fazla Avalanche (AVAX) ve 468 binden fazla Polygon (MATIC) gönderildi. Bu transferler, BlockFi’nin zorlu mali durumunu gözler önüne seriyor.

Görünen o ki BlockFi, büyük miktarlarda coin transferleri yaparak mali durumunu düzeltmeye çalışıyor ancak bu durum, şirketin iflas etmiş olmasının etkilerini hala üzerinde taşıdığını gösteriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz