Ana Sayfa Bitcoin Haberleri Kritik Bitcoin Fiyat Seviyeleri: Ünlü Analistin Tahminleri!

Kritik Bitcoin Fiyat Seviyeleri: Ünlü Analistin Tahminleri!

0
Kritik Bitcoin Fiyat Seviyeleri: Ünlü Analistin Tahminleri!

Popüler bir kripto para analisti ve YouTuber olan Jason Pizzino, Bitcoin’in fiyatı hakkında tahminlerde bulundu. İşte Pizzino’nun fiyat tahminleri:

1. Piyasadaki dinamiklerin halen boğaların lehine işlediğini belirtti ve nisan ayında gerçekleşecek olan Bitcoin yarılanmasının yeni bir ivme kazandırabileceğini vurguladı.

2. Pizzino, Bitcoin’in 73 bin dolarlık tepe noktasını kırmasını beklediğini ve bu noktadan hızla 78.500 dolar seviyesine çıkabileceğini söyledi.

3. Analist, geçmiş döngülerde Bitcoin’in 3 bin dolar seviyesinden 68 bin dolara kadar yükseldiğini hatırlatarak, bu döngü için 15 bin dolar seviyesinden 81 bin dolar bandının makul göründüğünü belirtti.

4. Eğer Bitcoin fiyatı 81 bin dolar seviyesinin üzerinde kalıcılık sağlarsa, yukarı yönlü hedeflerin 87.000 dolar, 96.000 dolar ve 113.600 dolar olabileceğini işaret etti.

5. Ancak, 80 bin doların üzerinde kalıcılık sağlanamazsa, piyasa dinamiklerinin aşağı yönlü çalışmaya başlayabileceğini hatırlattı. Özellikle 78.000 dolar seviyesinin üzerine çıkılıp 90.000 dolar, 100.000 dolar gibi daha yüksek seviyelere ulaşılması durumunda 82.000 doların üzerinde konsolidasyona ihtiyaç olduğunu belirtti. Aksi halde fiyatın tekrar aşağı yönlü hareketlenebileceğini ifade etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz