Ana Sayfa Kripto Para Ve Blockchain Haberleri Küresel Kripto Para Borsasının Heyecan Dolu CS2 Turnuvası Eşsiz Ödüllerle Dikkat Çekiyor!

Küresel Kripto Para Borsasının Heyecan Dolu CS2 Turnuvası Eşsiz Ödüllerle Dikkat Çekiyor!

0
Küresel Kripto Para Borsasının Heyecan Dolu CS2 Turnuvası Eşsiz Ödüllerle Dikkat Çekiyor!

Küresel kripto para borsası CoinEx, büyük ödüllü CS2 turnuvası kapsamında 1.000 dolarlık ödül dağıttı. Turnuva, CoinEx’in ünlü e-spor kulübü D-Brawl ile ortaklaşa düzenlediği “CoinEx Solo Cup” CS2 turnuvası olarak 25 Şubat’ta başarıyla tamamlandı.

Turnuva, iki eleme ve bir final turundan oluşuyordu. Eleme turları sırasıyla 17 ve 24 Şubat’ta gerçekleştirilirken final turu ise 25 Şubat’ta yapıldı. Toplam 108 e-spor tutkunu turnuvaya başvurdu ve 1.000 dolarlık ödül havuzu 4 başarılı yarışmacı arasında paylaştırıldı. En başarılı yarışmacı, tam tamına 400 dolarlık ödülü kazandı.

Final oturumu YouTube canlı yayınlarıyla sınırlı kalmayıp canlı izleme alanında da heyecanla izlendi. E-spor topluluğuyla kaynaşarak izleyicilere e-sporun mücadeleci ruhunu doruklarına kadar hissettiren turnuva, CoinEx’in sponsorluğuyla gerçekleşti.

CoinEx, turnuva ödülleri, marka tanıtımı ve turnuvanın tanıtımı gibi birçok alanda destek vererek e-spor oyuncularına daha iyi bir rekabet ortamı sunmayı hedefliyor. Bu etkinlikle gençlerin blokzincir teknolojisiyle tanışması ve e-spor sektörünün gelişimine katkı sağlanması amaçlanıyor.

CoinEx’in kurucusu ve CEO’su Haipo Yang, “Bu e-spor turnuvasının sponsoru olduğumuz için çok heyecanlıyız. E-spor blokzincir teknolojisiyle uyumlu bir sektör ve bu sponsorluk sayesinde daha fazla insanın blokzincir teknolojisinin cazibesini deneyimlemesini umuyoruz” dedi.

Küresel kripto para borsası CoinEx, e-spor endüstrisinin gelişimini destekleyerek gençlerin blokzincir teknolojisiyle tanışmasına katkı sağlıyor. Türkiye’ye girişinden bu yana Türk e-spor sektörüne özel önem veren CoinEx, blokzincir eğitim sistemi inşa etme konusundaki kararlılığını sürdürüyor. E-sporun rekabet dolu ruhunu blokzincir alanına taşıyarak kripto para dünyasını daha eğlenceli hâle getirmeyi hedefliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz