Ana Sayfa Bitcoin Haberleri La Liga Devi Takım, Bitcoin ve Kripto Para Kabul Etmeye Başlayacağını Açıkladı!

La Liga Devi Takım, Bitcoin ve Kripto Para Kabul Etmeye Başlayacağını Açıkladı!

0
La Liga Devi Takım, Bitcoin ve Kripto Para Kabul Etmeye Başlayacağını Açıkladı!

Takım, iGaming Token Crypto Snack ile bugün bir sponsorluk anlaşması imzaladı. Bu gelişme ile birlikte Espanyol, İspanya’nın kripto para kabul eden ilk futbol takımı oldu.

Binance Smart Chain (BSC) tabanlı bir kripto para ekosistemi olan Crypto Snack, tüm tokenlerinin %10’unun çevreci bir fonda kilitleneceğini iddia ediyor.

Söz konusu sponsorluk anlaşması ile birlikte aralarında Bitcoin, Ethereum ve SNACK tokenlerinin bulunduğu kripto paralar Espanyol’un Barcelona’daki RCDE Stadium kompleksinde üç yıl boyunca ödeme olarak kabul edilecek. Sponsorluk anlaşması kapsamında ayrıca Crypto Snack logosu da takımın formasında yer alacak.

Kulübün pazarlama direktörü Antoni Alegre konuyla ilgili olarak şu açıklamaları yaptı:

“Sezonun geri kalanı ve üç yılı kapsayacak bir anlaşma yaptık ve bu kapsamda Crypto Snack markası takımın antrenman formasında ve A takım şortlarında sergilenecek. Girişimci bir kulübüz ve blockchain sektörü için bir buluşma noktası olmak istiyoruz.”

Kulübün CEO’su Mao Ye Wu, yaptığı açıklamasında önümüzdeki sezon stadyumlarında kripto varlıkların bir ödeme yöntemi olarak kabul edilmesi için çalıştıklarını söyledi.

Crypto Snacks CEO’su Stuart Morrison, Espanyol’un mükemmel bir ortak olduğunu söyledi:

“Burada olduğumuz için ve bu sektörde La Liga için bir ilk niteliğindeki anlaşmayı imzaladığımız için mutluyuz. Birlikte çalışmak ve büyümek istiyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz