Ana Sayfa Kripto Para Ve Blockchain Haberleri Meme Coin Ustasından Yeni Proje: Dev Bir Alım Yaparak En Büyük Balina Olmayı Başardı!

Meme Coin Ustasından Yeni Proje: Dev Bir Alım Yaparak En Büyük Balina Olmayı Başardı!

0
Meme Coin Ustasından Yeni Proje: Dev Bir Alım Yaparak En Büyük Balina Olmayı Başardı!

Solana tabanlı yeni meme coin sayesinde milyonlarca dolar kazanan bir kripto para yatırımcısının hikayesi oldukça ilginç ve dikkat çekici. İşte bu olayın detayları:

– Solana ekosisteminde her gün farklı bir meme coin ile karşılaşmak mümkün. Bugünün gözdesi ise “cat in a dogs world (MEW)” oldu.
– On-chain analiz platformu Lookonchain, bir yatırımcının yüklü miktarda MEW alımı yaparak saatler içinde milyonlarca dolar kar ettiğini ortaya koydu.
– Söz konusu yatırımcı, 1,04 milyon dolar harcayarak 5.490 SOL karşılığında 9,58 milyar MEW satın aldı ve dolaşımdaki arzın %10,8’ini eline geçirdi.
– MEW özelinde yaşanan %30’dan fazla yükseliş, balinanın elindeki varlıkların değerini 20 milyon dolara yükseltti. Ancak balina henüz herhangi bir satış gerçekleştirmedi.
– Aynı yatırımcı geçtiğimiz hafta BOME furyasını da değerlendirerek 1,3 milyon dolar kazanç elde etmişti.
– MEW, kısa sürede Solana tabanlı meme coinler arasında parlayarak başka bir yatırımcıya da 8 milyon dolardan fazla kar sağladı.

Bu olay, kripto para dünyasında hızla yükselen Solana ekosisteminin potansiyelini ve meme coinlerin getiri potansiyelini bir kez daha gözler önüne serdi. Sonuç olarak, doğru zamanda doğru hamleler yaparak kripto para piyasasında önemli kazançlar elde etmek mümkün olabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz