Ana Sayfa Kripto Para Ve Blockchain Haberleri Meme Coinlerde Yüksek Hacimli Balinalar: Tamamı 1 Milyon Üzerinde Etki Yarattı!

Meme Coinlerde Yüksek Hacimli Balinalar: Tamamı 1 Milyon Üzerinde Etki Yarattı!

0
Meme Coinlerde Yüksek Hacimli Balinalar: Tamamı 1 Milyon Üzerinde Etki Yarattı!

Kripto para balinaları, Base ağı üzerindeki meme coin akımından faydalanarak milyonlarca dolar kazandılar. Lookonchain tarafından sunulan verilere göre, 14 farklı kripto para yatırımcısı, Base ağı üzerinde yaptıkları meme coin ticareti ile 1 milyon doların üzerinde kazanç elde etti.

Bu yatırımcılar arasında en çok kazananlar, Base ağında yer alan katman 3 protokolü Degen’in yerel token’ı ile büyük karlar elde ettiler. Diğer projeler arasında ise kedi temalı meme coin MFER de dikkat çekti. Ancak çoğunluk, DEGEN üzerinde elde ettikleri yüz binlerce dolarlık kârla öne çıktılar.

Geçtiğimiz hafta sonu Degen ağının hayata geçmesiyle birlikte DEGEN tokeni kısa sürede 6 kata varan artışlar yaşadı. Erken dönem yatırımcıları ise bu artıştan 50 kata kadar kar elde etti.

DEGEN’in fiyatının yükselmesinde önemli etkenlerden biri, Degen ağının bir stablecoin’e sahip olmaması ve katman 3 işlemlerinin DEGEN ile gerçekleştirilmesiydi. Bu durum da fiyatın yükselişine katkıda bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz