OKX, Yarın Yatırımcılara Yeni Bir Altcoin Sunuyor!

0
0

Önde gelen kripto para borsası OKX, Parcl’in yerel kripto parası PRCL’i listeleyeceğini duyurdu. Bu adımın, küresel emlak piyasasında al-sat yapmak isteyen kullanıcılar için büyük bir fırsat olacağı belirtiliyor.

OKX, 15 Nisan tarihinde resmi web sitesi üzerinden yaptığı açıklamada PRCL’in spot işlemlerde PRCL/USDT işlem çiftiyle 16 Nisan saat 16.00’da alım-satıma açılacağını duyurdu. Ayrıca para yatırma işlemlerinin 15 Nisan saat 18.00 itibarıyla başlayacağını ve para çekme işlemlerinin 17 Nisan saat 13.00’te başlayacağını belirtti.

PRCL’in toplam arzının 1 milyar olduğu ancak piyasaya ne kadarlık kısmının dahil olacağı henüz belirtilmedi. Parcl, gerçek dünya şehirlerinde gerçek zamanlı fiyatları takip ederek yatırım fırsatı sunmaktadır. Şu anda PRCL’in bir token’ı bulunmuyor, fakat OKX ile birlikte piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor.

OKX, kullanıcılarına risk uyarısında bulunarak bazı verilerin kendi taraflarından değil üçüncü taraflardan alındığını vurguladı. Bu yeni liste ve işlem çifti, kripto para piyasasında yeni bir dönemin başlangıcı olarak görülüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz