Ana Sayfa Kripto Para Ve Blockchain Haberleri Ripple’in Fiyatı 1 Doları Görecek mi? Scotty Coin ise 8 Milyon Barajını da Geçti

Ripple’in Fiyatı 1 Doları Görecek mi? Scotty Coin ise 8 Milyon Barajını da Geçti

0
Ripple’in Fiyatı 1 Doları Görecek mi? Scotty Coin ise 8 Milyon Barajını da Geçti

Lider kripto para birimi Bitcoin, uzun bir aradan sonra 69 bin dolar seviyesini aşarak 72 bin 953 dolara yükseldi ve tüm zamanların en yüksek seviye rekorunu kırdı. Bu yükseliş, XRP dahil birçok altcoin için de büyük bir artış getirdi.

Son 7 günde CoinMarketCap verilerine göre yüzde 9 artan Ripple (XRP), 1 dolar seviyesine yaklaşmaya başladı. Son 30 gün içinde yüzde 28’e kadar yükselen XRP, 0,74 dolara kadar çıktı.

Ripple CTO’su David Schwartz, XRP’nin uzun vadeli kazanç beklentisini Bitcoin ile karşılaştırarak açıkladı. Schwartz, kriptoları bir piyango bileti gibi görmenin doğru olmadığını ve risk almamanın önemli olduğunu vurguladı.

XRP’nin hedefleri arasında 0,93 dolar ve sonrasında 1,36 dolar yer alıyor. Ancak XRP halen tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,84 doların yüzde 82 altında seyrediyor, bu nedenle 1 dolar hedefine ulaşması merak konusu.

XRP’ye olan umudunu kaybedenler Scotty The AI gibi alternatif projelere yöneldi. Scotty The AI, yapay zeka ve blok zinciri teknolojisinin birleşimi ile kripto paralara olan güveni artırmayı hedefliyor. Projeye olan ilgi, 8 milyon doları aşan fon toplamasına sebep oldu.

Scotty The AI, Ethereum tabanlı bir proje olan SCOTTY ile köpek temalı bir ERC-20 tokeni olarak dikkat çekiyor. Toplamda 1 milyar 734 milyon 567 bin 890 adet SCOTTY token bulunuyor ve ön satış etkinliği ile bu tokenlere erken erişim sağlanabiliyor.

SCOTTY projesi, ön satışın bonus aşamasıyla yatırımcılara indirimli fiyatlar sunuyor. Proje ekibi, listelemeler sonrasında Oyna-Kazan (P2E) özelliklerine sahip bir oyunu piyasaya sürmeyi planlıyor. Son günlerde büyük ilgi gören Scotty The AI, kripto topluluğunda önemli bir yer edinmeye aday.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz