Ana Sayfa Dogecoin Haberleri Solana Ağı’ndaki Yepyeni Meme Coin DogWifCat, Dogecoin’i Geride Bırakabilir mi? DWIFC Token İlk Günde Tarihi Bir Başarıya İmza Attı!

Solana Ağı’ndaki Yepyeni Meme Coin DogWifCat, Dogecoin’i Geride Bırakabilir mi? DWIFC Token İlk Günde Tarihi Bir Başarıya İmza Attı!

0
Solana Ağı’ndaki Yepyeni Meme Coin DogWifCat, Dogecoin’i Geride Bırakabilir mi? DWIFC Token İlk Günde Tarihi Bir Başarıya İmza Attı!

Solana tabanlı yeni meme coin projesi DogWifCa (DWIFC), ilk işlem gününde rekor bir seviyeye ulaşarak piyasayı alt üst etmiştir. Meme coin neredeyse %15 bin artış göstererek on milyon doları aşan bir işlem hacmine yükselmiştir.

Dextools’ta trend projeler arasına giren DogWifCat, son 24 saatlik işlem hacminde 40 milyon doları aşmıştır. Toplam piyasa değeri 12 milyon dolara ulaşan DWIFC, Solana tabanlı popüler meme coinler listesine üst sıradan girmeyi başarmıştır.

Son 12 ayda dikkat çekici bir yükseliş yaşayan meme coin projelerine dahil olan DogWifCat ile ilgili detaylara birlikte göz atalım. DogWifCat token satın almak için bilmeniz gerekenleri ve DWIFC’nin Dogecoin’i tahtından edip edemeyeceğini inceleyelim.

– DogWifCat Nedir? DWIFC Neden Bu Kadar Popüler Oldu?
DWIFC, bir kedi ile bir köpeğin bir arada resmedildiği bir logo ile karşımıza çıkmaktadır. Zekice tasarlanmış logosu ile dikkat çeken proje, ilk 24 saat içerisindeki performansı ile yatırımcıların dikkatini çekmiştir. Viral meme coin denilince akla gelen Dogecoin’i tahtından edebilecek potansiyele sahip olan DogWifCat (DWIFC), kısa, orta ve uzun vadede kar elde etmek isteyen yatırımcıların radarına takılmıştır.

– DogWifCat En Popüler Meme Coinler Listesinde 4. Sırada
Solana tabanlı bir meme coin olan DogWifCat, en popüler meme coinler listesine 4. sıradan giriş yapmıştır. Yalnızca 1 milyar adet token arzı olan DogWifCat, Jupiter ve Raydium borsaları üzerinde işlem görmektedir. Bu sayede tüm arzı dolaşımda olan token, 4.45 milyar dolar likiditeye sahip olmuştur.

– DogWifCat Sıradaki Dogecoin Olabilir Mi?
DogWifCat tokenin fiyatı şu an 0.01133 dolar bandında hareket etmektedir. Lansmanı yapıldığı anda %15 bin civarında bir artış gösteren DogWifCat, sıradaki Dogecoin olabilir potansiyele sahip gözükmektedir. Ancak yatırımcıların dikkatli olması önemlidir.

– DogWifCat Token Nasıl Satın Alınır?
Projenin internet sitesinde yer alan bilgilere göre DogWifCat, popüler DEX Jupiter ve Raydium platformları üzerinden satın alınabilmektedir. DWIFC tokenlerin toplam arzı olan 1 milyar adet token, heyecanlı yatırımcılarla buluşmaktadır. Solana tabanlı bir meme coin olan DWIFC satın almak için Solana ağının native tokeni SOL sahibi olmak gerekmektedir.

– Sorumluluk Reddi:
Koin Bülteni, yukarıda bahsi geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Okuyucuların kendi araştırmalarını yapmaları önerilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz