Ana Sayfa Kripto Para Ve Blockchain Haberleri Solana Meme Coin: Binance’de 425 Kat Büyüyerek Nasıl Listelendi?

Solana Meme Coin: Binance’de 425 Kat Büyüyerek Nasıl Listelendi?

0
Solana Meme Coin: Binance’de 425 Kat Büyüyerek Nasıl Listelendi?

Solana ağı, memecoin çılgınlığıyla yeni bir yatırım trendi oluşturarak milyarlarca dolarlık bir market değeri ortaya çıkardı. Bitcoin liderliğinde genel bir yükseliş yaşanırken, Solana memecoin furyası son 20 günde hızla yükselerek fiyatını 2 katına çıkardı. Bu çılgınlıkla birlikte piyasalardaki paranın önemli bir kısmı memecoinlere aktı ve tercih edilen ekosistem Solana oldu.

– Memecoin çılgınlığı, Solana ağı üzerinde üretilen coinlere yatırım yapmayı hedefleyen bir akım başlattı. İnsanlar kolay yoldan para kazanma düşüncesiyle bu coinlere yatırım yaparken, çıkarılan coinlerin çoğu kısa sürede kayboldu ve dolandırıcılık vakaları arttı.
– Bir kullanıcı, cüzdanına SOL göndermeyi talep ederek yeni bir yatırım yöntemi başlattı. Bu yöntemde, SOL gönderen kişilere karşılık BOME token üreten kişi, büyük ilgi gördü ve token fiyatı hızla yükseldi.
– BOME token’ı 1 SOL ile alınan kişiler, büyük bir kazanç elde ederek SOL fiyatındaki artışla beraber ciddi getirilere ulaştı. BOME’nin popülerleşmesinde merkezi borsalardan gelen listelemeler de etkili oldu.
– Memecoin trendi ve “cüzdanıma SOL gönder” yöntemi, kripto para piyasasında yeni trendlerin doğmasına sebep oldu. Ancak pek çok sahte hesap ve dolandırıcılık vakası da beraberinde geldi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz