Ana Sayfa Kripto Para Ve Blockchain Haberleri Solana Teknolojisine Dayalı Yeni Bir Meme Coin Lansmanı: Kısa Sürede 10 Milyon Dolar Topladı!

Solana Teknolojisine Dayalı Yeni Bir Meme Coin Lansmanı: Kısa Sürede 10 Milyon Dolar Topladı!

0
Solana Teknolojisine Dayalı Yeni Bir Meme Coin Lansmanı: Kısa Sürede 10 Milyon Dolar Topladı!

Twitter kullanıcısı Kerim adlı bir hesap, Solana ağındaki meme coin hype’ını kullanarak 4 saatte 10 milyon dolar topladı.

– Kerim’e ait olan KeroNFTs adlı Twitter hesabı, Solana ağında popüler olan meme coinlerin ilgisini çekti ve Book of Meme’den (BOME) gibi milyar dolarlık piyasa değerine ulaşan coinlerin başarısını referans göstererek kendi meme coinini duyurdu.
– Cüzdan adresi paylaşımı ve ön satış olduğu belirtilen yönteme 4 saat içinde 10 milyon doların üzerinde para gönderildi. Toplamda yaklaşık 55 bin SOL bu işlemler sırasında transfer edildi.
– Kerim, daha sonra ön satışın sonlandığını ve para gönderme işlemlerinin durması gerektiğini duyurdu ancak on-chain verilere göre hala para transferleri devam ediyor.
– Hesap daha sonra, meme coin’in piyasaya sürülmeyeceğini duyurdu ve ayrıca dolandırıcı hesaplara karşı dikkatli olunması gerektiğini belirtti. Meme coin’in adının SNAP olacağı söyleniyor.
– İlk satış yönteminin öncüsü olan Book of Meme, büyük bir başarı elde ederek Binance’den listelenme almıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz