UberEats ve DoorDash Bitcoin Ödeme İmkanı Sunuyor

0
7

Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük online yemek sipariş platformlarından olan UberEats ve DoorDash ödemeleri için Bitpay kripto para alternatifi sunuyor. Sunulan bu yeni ödeme yöntemi desteğiyle UberEats ve DoorDash siparişleri Bitcoin dahil pek çok kripto para birimi ile ödenebilecek.

Kripto para birimleri ile satın alabileceğiniz şeylerin sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Kişiler tarafından hızla benimsenmeye devam edilen kripto para birimleri artık ABD’nin en büyük online yemek sipariş servisleri tarafından da ödeme yöntemi olarak kabul ediliyor. Kripto ile ödeme hizmeti sunan Bitpay tarafından yapılan son açıklamada, kullanıcıların artık UberEats ve DoorDash ödemelerinde Bitcoin ve Ethereum dahil olmak üzere kripto para birimlerini kullanabilecekleri açıkladı.

Geleneksel ödeme yöntemlerine alternatif olarak kripto para birimleri ile ödeme seçeneği şirketler tarafından kabul edilmeye devam ediyor. Şirketlerin kripto ödeme için ortaklık kurduğu Bitpay, kullanıcıların artık Bitpay üzerinden Uber Eats ve DoorDash yemek dağıtım hizmetleri için ödeme yapabilecek. Şirket, Uber Eats ve DoorDash’in şimdilik doğrudan kripto ödemeleri kabul etmediğini ancak ilerleyen süreçte servislerin doğrudan kripto ödemeleri kabul etmesi için görüşmelerin devam ettiğini belirtti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz