Ana Sayfa Bitcoin Haberleri 20 Milyon Kullanıcılı Borsa Bitcoin’in Nisan Ayı Fiyat Tahminini Belirledi!

20 Milyon Kullanıcılı Borsa Bitcoin’in Nisan Ayı Fiyat Tahminini Belirledi!

0
20 Milyon Kullanıcılı Borsa Bitcoin’in Nisan Ayı Fiyat Tahminini Belirledi!

Önde gelen kripto para borsası Bitget, Nisan ayında Bitcoin fiyatının ne olacağı konusunda tahminlerini paylaştı. Bitget’in araştırmacısı Ryan Lee, Nisan ayı için Bitcoin’in 62.000 ila 90.000 dolar aralığında olabileceğini öngördü.

– Ryan Lee, bu tahminin Spot ETF fon akışından etkileneceğini belirtti. SEC’nin Bitcoin spot ETF’lerini onaylamasının ardından Wall Street tarafından yapılan alımların 200.000 BTC’ye ulaştığını ve bunun fiyatı 73.000 dolara çıkardığını ifade etti.

– Lee, Nisan ayında BTC spot ETF’sinin fon akışını sürdüreceği ve bu durumun Bitcoin fiyatını artıracağı tahmininde bulundu.

– Yarılanma da önemli bir etken olacak. Lee, yarılanmanın nisan ayında gerçekleşeceğini ve bunun piyasaya giren Bitcoin sayısını azaltarak yıllık Bitcoin artışını etkileyeceğini söyledi.

– Nisan ayının sonraki ayların trendlerini belirlemede önemli bir rol oynayabileceğini belirten Lee, Wall Street’in sürekli alımları ve yarılanmanın piyasadaki etkisiyle sıradaki boğa piyasasının erken gelebileceğini düşündü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz