Ana Sayfa Bitcoin Haberleri QCP Capital: Boğa Piyasası Bitcoin’de Hala Devam Ediyor, Ancak Dikkatli Olmakta Fayda Var!

QCP Capital: Boğa Piyasası Bitcoin’de Hala Devam Ediyor, Ancak Dikkatli Olmakta Fayda Var!

0
QCP Capital: Boğa Piyasası Bitcoin’de Hala Devam Ediyor, Ancak Dikkatli Olmakta Fayda Var!

Kripto para ticaret firması QCP Capital, kripto para piyasasının genel durumuna dair görüşlerini paylaştı. Analistler, enflasyonun para piyasalarını etkilemeye devam ettiğini ve bu durumun riskli varlıklara olan ilgiyi azaltmaya başladığını belirttiler. Bununla birlikte, Bitcoin ve kripto para piyasasının geleceği hakkında umutlu konuştular.

QCP Capital analistleri, geçtiğimiz hafta spot Bitcoin ETF’lerinin zirveye çıktığını ve bunun Bitcoin fiyatını ATH seviyesine taşıdığını belirtti. Spot Bitcoin ETF piyasalarındaki zayıflamanın tehlikeli olabileceği uyarısında bulundular. Ayrıca, bir günde yaşanan 326,2 milyon dolarlık net çıkışın büyük bir nakit çıkış dalgasının başlangıcı olabileceğini ifade ettiler ve bu durumda düzeltmenin derinleşebileceğine dikkat çektiler.

Boğa piyasasının devam ettiğini savunan QCP Capital, Bitcoin’in yarılanma sonrasında yakın gelecekte yeni zirvelere ulaşacağını belirtti. Yaşanan düşüşlerin sadece daha fazla yükseliş için likidite toplamaktan ibaret olduğunu vurguladılar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz