Ana Sayfa Kripto Para Ve Blockchain Haberleri ABD Eyaleti, Kripto Para ve Blockchain Komisyonu İçin Sadece 17 Bin Dolar Ayırdı! – Çok Düşük Bir Bütçe!

ABD Eyaleti, Kripto Para ve Blockchain Komisyonu İçin Sadece 17 Bin Dolar Ayırdı! – Çok Düşük Bir Bütçe!

0
ABD Eyaleti, Kripto Para ve Blockchain Komisyonu İçin Sadece 17 Bin Dolar Ayırdı! – Çok Düşük Bir Bütçe!

ABD’nin Virginia eyaleti, kripto para ve blokzinciri üzerine kurulan komisyona sadece 17.192 dolarlık bütçe teklif etti. Virginia’nın Senato Finans ve Tahsisat Komitesi, kripto para ve yapay zeka üzerine iki yeni komisyon için 39.240 dolarlık birleşik bir fon tahsis etmeyi önerdi. Bu birleşik fonun 17.192 doları kripto para ve blokzinciri komisyonuna, 22.048 doları ise yapay zeka birimine ayrıldı. Virginia senatosu şubat ayının ilk günlerinde, blokzinciri ve kripto para komisyonunun kurulmasına yönelik bir tasarıyı oybirliğiyle kabul etmişti. Komisyonun, blokzinciri teknolojisi ve kripto paralarla ile ilgili komiteye tavsiyelerde bulunmak ve araştırmalar yapmak üzere bir araya getirildi. Komisyona sunulan 17.192 dolarlık bütçe eğer kabul edilirse, araştırma çalışmaları ve seyahat masrafları için kullanılacak. Toplamda 15 kişiden oluşan komisyona söz konusu ödemeler 2025 ve 2026 yılında yapılacak. Sonraki dönem için yeni bir bütçe tartışması yapılması bekleniyor.

– ABD’nin Virginia eyaleti, kripto para ve blokzinciri üzerine kurulan komisyona sadece 17.192 dolarlık bütçe teklif etti.
– Virginia’nın Senato Finans ve Tahsisat Komitesi, kripto para ve yapay zeka üzerine iki yeni komisyon için 39.240 dolarlık birleşik bir fon tahsis etmeyi önerdi.
– Bu birleşik fonun 17.192 doları kripto para ve blokzinciri komisyonuna, 22.048 doları ise yapay zeka birimine ayrıldı.
– Virginia senatosu şubat ayının ilk günlerinde, blokzinciri ve kripto para komisyonunun kurulmasına yönelik bir tasarıyı oybirliğiyle kabul etmişti.
– Komisyonun, blokzinciri teknolojisi ve kripto paralarla ile ilgili komiteye tavsiyelerde bulunmak ve araştırmalar yapmak üzere bir araya getirildi.
– Komisyona sunulan 17.192 dolarlık bütçe eğer kabul edilirse, araştırma çalışmaları ve seyahat masrafları için kullanılacak.
– Toplamda 15 kişiden oluşan komisyona söz konusu ödemeler 2025 ve 2026 yılında yapılacak.
– Sonraki dönem için yeni bir bütçe tartışması yapılması bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz