Ana Sayfa Kripto Para Ve Blockchain Haberleri ABD’deki Kripto Para Endüstrisi Senatör Elizabeth Warren’ın Kanun Tasarısından Kaygılı!

ABD’deki Kripto Para Endüstrisi Senatör Elizabeth Warren’ın Kanun Tasarısından Kaygılı!

0
ABD’deki Kripto Para Endüstrisi Senatör Elizabeth Warren’ın Kanun Tasarısından Kaygılı!

Blockchain Association, Senatör Elizabeth Warren’ın 2023 Dijital Varlık Kara Para Aklamayı Önleme Yasası’na (DAAMLA) karşı endişelerini dile getirdi. Senatör Warren’ın yasa tasarısı konusundaki endişelerini dile getirmek için kongreye bir mektup gönderdi.
Yasa tasarısının ABD’den sermaye ve uzmanlık çıkışına yol açacağı savunulurken düzenleyiciler daha yapıcı olmaya davet edildi. Bunun yanı sıra katı kuralların sektör üzerinde işlevsiz olacağı ve tek etkilerinin yatırımcıları kaçırmak olacağı belirtildi.
Blockchain Association geçtiğimiz ay benzer konularda itirazlarda bulunarak yine bir mektup göndermişti. Warren tarafından sunulan tasarıda, Müşterini Tanı (KYC) ve Kara Para Aklamayı Önleme (AML) kurallarının madenciler, borsalar ve validatörler dahil tüm kripto para sektörüne uygulanması talep ediliyor.

– Blockchain Association, Senatör Elizabeth Warren’ın 2023 Dijital Varlık Kara Para Aklamayı Önleme Yasası’na (DAAMLA) karşı endişelerini kongreye bir mektup göndererek dile getirdi.
– Yasa tasarısının ABD’den sermaye ve uzmanlık çıkışına yol açacağı ve düzenleyicilerin daha yapıcı olmaya davet edildi.
– Ayrıca katı kuralların sektör üzerinde işlevsiz olacağı ve yatırımcıları kaçıracağı savunuldu.
– Geçtiğimiz ay benzer konularda itirazlarda bulunarak yine bir mektup gönderen Blockchain Association, Warren tarafından sunulan tasarıda, Müşterini Tanı (KYC) ve Kara Para Aklamayı Önleme (AML) kurallarının madenciler, borsalar ve validatörler dahil tüm kripto para sektörüne uygulanması talep ediliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz