Ana Sayfa Bitcoin Haberleri ABD’den Sonunda Bitcoin (BTC) İçin Güzel Haber Geldi!

ABD’den Sonunda Bitcoin (BTC) İçin Güzel Haber Geldi!

0
ABD’den Sonunda Bitcoin (BTC) İçin Güzel Haber Geldi!

İsviçre merkezli bir Bitcoin madencilik şirketi olan White Rock Management, sonunda Amerika Birleşik Devlet’lerinden istediğini almayı başardı. Uzun bir süredir protokol çalışmalarından öteye gidemeyen şirket, BTC adına kritik bir adım atmışa benziyor.

Bitcoin madencilik şirketi White Rock Management, ilerleyen günlerde ilk madencilik tesislerini ABD’de Houston ve Teksas eyaletlerine kurmaya başlıyor.

İsviçre merkezli şirket, Bitcoin madencilik operasyonlarını ilerleyen süreçte bir üst noktaya taşıması bekleniyor.

Doğal gazın yakılmasından ortaya çıkan enerji ile BTC üretimi yapacak olan White Rock Management, bu konuda geniş yetkilere ulaşan NGON ile anlaşma yapmış durumda.

Doğal gazın yakılmasından ortaya çıkan enerji ile yapılan madencilik operasyonlarını ise birçok devletin desteklemeye başladığı biliniyor.

Şebekeden güç almak yerine boşa harcanacak fazla doğal gaz enerjisini Bitcoin madenciliğinde kullanacak olan şirket, lider kripto para biriminin dünya devletleri önündeki statüsünü yükseltmesi beklenmekte.

White Rock Management’ın hesaplamalarına göre, megavat başına yaklaşık 82 milyon fit küp doğal gazı geri dönüştürecek olan şirket, tekrardan bu enerjiyi BTC madenciliği için kullanılacak.

Bitcoin madenciliğini en üst noktaya çıkartan şirket ABD’de de bir ilke imza atmış durumda. Daha önce bu çapta büyük bir operasyona izin vermeyen Amerika Birleşik Devletleri, sonunda Bitcoin hakkında olumlu kararlar almaya başladı.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz